Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

ten56.

ten56.OpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

ten56. jest zespołem składającym się z muzyków formacji Betraying The Martyrs, Kadinja, Earth Trip, Novelists oraz Uneven Structure. Fani mocnego brzmienia uznają go za jedną z najlepszych nowych kapeli 2021 roku. Prawdziwa siła muzyków ten56. tkwi w ich imponującym scenicznym doświadczeniu oraz unikalnym brzmieniu – nisko nastrojonym, wgniatającym w ziemię new-age metalcorze. Utwory formacji charakteryzują się mrokiem, niepokojem i brutalnymi elementami dźwiękowymi przywołującymi na myśl najbardziej instynktowną, nieposkromioną część ludzkiej natury. Członkowie ten56. zgodnie uznają, że ich zespół jest ucieleśnieniem tego wszystkiego, co inspiruje ich w muzyce. Twórczość grupy podtrzymuje pasję i ogień płonące w jego artystach.

Pisząc swoje piosenki, zespół ten56. koncentruje się na rytmie, zabójczych breakdownach, porażającym krzyku i mocno stonowanych gitarach. Tym, co odróżnia formację od innych kapel nurtu metalcore, jest sposób, w jaki grupa przemyca w swoich utworach surowe, szczere uczucia i sentymenty. Ich muzyka staje się wehikułem do radzenia sobie z głęboką traumą. Nie po to, by się zszokować czy zirytować, lecz by lepiej funkcjonować z trudnymi wspomnieniami i czarnymi myślami. Teksty utworów i grane przez ten56. koncerty mają w sobie coś terapeutycznego. Pozwalają stworzyć szczególną wspólnotę doświadczeń i poczuć, że nie przechodzi się samemu przez trudne chwile. Skorzystaj z okazji, by usłyszeć ten56. w Polsce! Bilety na wydarzenia znajdziesz na stronie ebilet.pl.

ten56. – koncerty

Na swoje najnowszej EP-ce zespół uwolnił wstrząsający nu-deathcore’owy dźwięk. 6 wydanych w ostatnim czasie utworów rozbudziło apetyt fanów. Słuchacze ze zniecierpliwieniem wyglądają organizowanych przez ten56. koncertów. Czego mogą spodziewać się Ci, którzy jeszcze nie słyszeli grupy na żywo? Sceniczne występy kapeli są jak zastrzyk adrenaliny i pozytywnej energii. Bilety pozwalające na udział w wydarzeniach cieszą się niemałym zainteresowaniem.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Jakie albumy wydał dotychczas zespół ten56.?
EP-ka „Downer Part 1” jest pierwszą płytą w karierze ten56. Koncerty zespołu to świetna okazja, by usłyszeć na żywo piosenki „Exit Bag”, „Diazepam”, „Shitspitter”, „Sick Dog”, „Boy” i „Kimo”. Skorzystaj z okazji do spotkania z ten56. – bilety kupisz wygodnie bez wychodzenia z domu!
Jaką muzykę tworzy zespół ten56.?
ten56. tworzy nu-deathcore z ciężkimi elementami gitarowymi i dźwiękami syntezatorów. Muzyków kapeli inspirują chicagowskie zespoły undergroundowe: Sworn In, Villains, Monsters, Barrier itp. Grupa czerpie też pomysły od wielu brytyjskich artystów drill i grime.
Kiedy zaczęła się kariera zespołu ten56.?
Zespół powstał w 2020 roku. Aaron Matts spotkał się z kilkoma niesamowitymi muzykami z wybitnych zespołów (Novelists FR, Kadinja, Uneven Structure itp.) i utworzył dobrze naoliwioną, niszczycielską maszynę o nazwie ten56. Grupa powstała dzięki Instastory perkusisty szukającego ludzi, z którymi mógłby rozpocząć projekt jazzowy – w odpowiedzi muzyk otrzymał odpowiedź „nie, kolego, zróbmy coś brudnego”.

Fani lubią też

Zobacz też