Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskaprojekt-warszawa
Home Artysta Studio Accantus

Studio Accantus

Studio AccantusOpisWydarzeniaFani lubią też

Opis

Studio Accantus to zespół złożony z wokalistów i muzyków, tworzących autorskie projekty. W ich repertuarze znajdują się przede wszystkim covery utworów musicalowych i filmowych w języku polskim, w oryginalnych i świeżych aranżacjach. Nowe piosenki co środę trafiają na kanał YouTube grupy. Najpopularniejsze z nich to „Upiór w operze” Andrew Lloyd Webbera w wykonaniu Kuby Jurzyka i Natalii Piotrowskiej czy „Więzienne Tango” z musicalu „Chicago”.

 

Pomysłodawcą i reżyserem Studia jest Bartłomiej Kozielski. Inni jego członkowie to na przykład aktor dubbingowy i teatralny Krzysztof Szczepaniak, aktor, wokalista, lektor i pedagog teatralny Adrian Wiśniewski czy wokalista, gitarzysta, autor tekstów i youtuber Paweł Izdebski. Większość wykonawców Studia to wykształceni wokaliści, jednak nie jest to regułą i zdarzają się również niezwykle utalentowane osoby bez ukończonej Akademii Muzycznej bądź studium wokalnego.

 

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też