Na czasie

wystawa-legovoucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Scary Pockets

Scary Pockets

Scary PocketsOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Scary Pockets to popularny cover band, który wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych. Słynie on z niezwykle innowacyjnych brzmień, które wpływają na jego renomę. Scary Pockets stawia przede wszystkim na funkowo-soulowe aranżacje, jednak każdy ich utwór jest zgoła odmienny. 

Co warto wiedzieć o zespole Scary Pockets?

Scary Pockets to zespół, który słynie z tanecznych coverów. Inspiracją do ich tworzenia są utwory wybitnych popowych artystów. W swojej dotychczasowej karierze Scary Pockets zrealizował już covery piosenek takich twórców, jak Gloria Gaynor czy Harry Styles, a w najbliższym czasie planuje jeszcze mocniej rozwinąć swoją działalność. Zespół ten tworzą przede wszystkim Ryan Lerman oraz Jack Conte, jednak stale dołączają do nich nowi artyści. Główną twarzą tego projektu jest Ryan Lerman, który szerokiej publice dał się poznać jako basista oraz współpracownik Bena Foldsa. Na co dzień Lerman zajmuje się również pisaniem tekstów - podobnie jak jego kolega ze Scary Pockets, czyli Jack Conte. Jack dodatkowo spełnia się także jako lokalny DJ. 

Z jakich utworów znany jest Scary Pockets?

Scary Pockets w swojej dotychczasowej karierze wydał naprawdę dużo piosenek, które odniosły spory sukces. Utwory Scary Pockets słyną przede wszystkim z melodyjności, dzięki czemu trafiają w gusta wielu odbiorców. Scary Pockets jest znany przede wszystkim za sprawą "I Will Survive", jednak wielu miłośników ma również "Love on Top", "Cree" czy "Dreams". W trakcie swojej wieloletniej kariery Scary Pockets miał okazję nagrać covery wielu znanych utworów, dzięki czemu każda jego publikacja jest zaskakująca dla słuchaczy. Zespół ten miał okazję kolaborować z ponad 200 twórcami. Współpracował on już nie tylko z Davidem Ryanem Harrisem, ale również z Johnem Scofieldem, Darrenem Kingiem czy Billem Wurtzem. Duża liczba wybitnych artystów współpracujących ze Scary Pockets to najlepsze potwierdzenie wysokiej jakości tej grupy muzycznej. 

Jakie albumy wydał Scary Pockets?

Pomimo sporego doświadczenia w branży muzycznej Scary Pockets jak na razie nie wydał zbyt wielu albumów. Według oficjalnych danych grupa ta na chwilę obecną wydała zaledwie dwie płyty, jednak wiele wskazuje na to, iż nie powiedziała ona ostatniego słowa. Poważny debiut Scary Pockets zaliczył w 2018 roku, wypuszczając "Scary Goldings". Album ten przypadł do gustu tak wielu odbiorcom, że cztery lata później zespół wydał kolejną, jeszcze bardziej dopracowaną płytę. "Jeff", wydany w 2022 roku, w mgnieniu oka zaskarbił sobie sympatię wielu osób, stając się prawdziwym bestsellerem nie tylko w USA, ale również w Europie. 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Kiedy urodził się Jack Conte?
Jack Conte przyszedł na świat 12 lipca 1984 roku.
Jaka była pierwsza popularna piosenka Scary Pockets?
Pierwszym naprawdę sporym sukcesem zespołu było wydanie "Rocky Raccoon" w 2017 roku.

Fani lubią też

Zobacz też