Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppershans-zimmergala-kswsting

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Artysta Joanna Osyda

Joanna Osyda

Joanna Osyda OpisWydarzeniaFani lubią też

Opis

Joanna Osyda to urodzona w 1988 roku w Zduńskiej Woli polska aktorka. Popularność zdobyła dzięki roli w serialu TVN Majka oraz roli Jane Buford w serialu TVP2 M jak miłość. Jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej i Teatralnej im Leona Schillera w Łodzi, którą ukończyła w 2011 roku.

Rozwój kariery aktorskiej Joanny Osydy

Joanna Osyda dużą popularność zyskała dzięki zagraniu tytułowej roli w serialu emitowanym w telewizji TVN Majka. Wcześniej aktorkę można było zobaczyć w ostatnim odcinku serialu BrzydUla, gdzie wystąpiła w roli Majki. Miało to na celu zapoznanie widzów z jej postacią jeszcze przed rozpoczęciem emisji serialu Majka.

 

W 2011 zagrała na deskach Teatru Szwalnia w Łodzi w spektaklu Przy drzwiach zamkniętych Jeana-Paula Sartre’a w reżyserii Ewy Mirowskiej. Joanna Osyda wcieliła się wtedy w postać Stelli. W teatrze w Łodzi odbył się również koncert Joanny Osydy Kiedy od ciszy pęka głowa.

 

Joannę Osydę można było zobaczyć w serialu TVP2 M jak miłość. Zagrała tam Jane Buford, która była krewną Mostowiaków ze Stanów Zjednoczonych.

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn