Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Jahneration

Jahneration

JahnerationOpisWydarzeniaFani lubią też

Opis

Jahneration to spotkanie dwóch zafascynowanych muzyką młodych gości, którzy postanowili spełnić swoje marzenia. Inspirowała ich muzyka reggae z Kingston z domieszką hip-hopu i kalifornijskiego punk-rocka.

Jahneration - informacje o duecie

Theo i Ogach założyli Jahneration w 2009 roku. Ich kariera rozpoczęła się od sukcesu wydanych w 2011 roku pierwszych singli "Me Nah Fed up" z Naâmanem i "The Answer". Na początku 2013 roku duet wydał pierwszą wyprodukowaną przez siebie epkę "The Foreword".

W 2015 roku Jahneration połączyli siły z wytwórnią Ovastand. Wtedy narodził się pełny skład zespołu live, który można było zobaczyć na trasie we Francji i w... Indiach. Jahneration oferuje swój autorski i niezwykle skuteczny muzyczny wszechświat. Przekonują do siebie tłumy chwytliwymi melodiami i pozytywnie motywującymi tekstami – głównymi składnikami tego paryskiego dźwiękowego koktajlu. W 2017 roku wydali swój pierwszy album z udziałem Deana Frasera, Naâmana i Meta Dia  oraz kończący się remiksem Ondubground. Zostali zaproszeni w roli supportu Dub Inc na wyprzedanym koncercie w słynnym paryskim Zenith.

Ich koncert zarejestrowany i wyemitowany został przez Arte TV. Październik 2018 przyniósł drugi album "Mic Sessions Vol.1". Koncepcją płyty jest udział gościnnych wokalistów w każdej z piosenek. Usłyszysz tam Dub Inc, Naâmana, Derajah, Yanissa Odua, Volodia i wiele innych. Album promowany był serią "street videos". W 2019 wydali nowy album "Stuck in the Middle", gdzie wśród gości usłyszeć można m.in. Manu Chao i Alborosie. Rok 2021 przyniósł ostatni jak do tej pory studyjny album "Higher".

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też