Na czasie

agnieszka-chylinskalil-tracyopener-festivaldawid-podsiadloto-krakow-tworzy-metamorfozydrift-masters
Home Artysta Maks Korzh

Maks Korzh

Maks KorzhOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Maks Korzh to utalentowany białoruski artysta, urodzony 23 listopada 1988 roku. Jest przede wszystkim raperem, piosenkarzem, kompozytorem oraz autorem tekstów. Odważnie wypowiada się na temat swoich poglądów i każdego dnia stara się być coraz lepszym artystą, trafiając ze swoimi tekstami do słuchaczy w każdym wieku. Maks swoją przygodę z muzyką rozpoczął stosunkowo wcześnie, gdyż jego poważna aktywność rozpoczęła się w okolicach 2006 roku. Specjalizuje się w takich gatunkach, jak rap, hip-hop, electro oraz rock. Świetnie posługuje się gitarą, pianinem oraz syntezatorem.

Maks Korzh - dotychczasowy dorobek muzyczny

Warto przejść w tym miejscu do dotychczasowego dorobku muzycznego Maksa Korzha, a jest o czym opowiadać. Artysta zaprezentował się już w wielu różnych miastach, grając koncert m.in. w Warszawie, Berlinie czy też Kijowie. Kojarzony przede wszystkim z wytwórnią muzyczną Respect Production. Jego pierwszy album muzyczny pojawił się w 2012 roku i nosił nazwę "Żywotnyj mir". Szybko okazał się sporym hitem i od tego momentu Maks zyskał naprawdę dużą popularność, którą zwiększał z każdym kolejnym albumem. Inne jego krążki to:

  • "Żyt w kajf",
  • "Domasznij",
  • "Małyj powzrosleł. Czast´ 1",
  • "Domasznij (wersja full)",
  • "Małyj powzrosleł. Czast´ 2",
  • "Psichi popadajut w top".

Jednocześnie nie należy zapomnieć o znanych i cenionych singlach, wśród których na szczególne uznanie zasługują takie numery, jak: "Optimist", "Prolietarka", "Kontrolnyj", "Szantaż", "Razniesjom", "Małolietka", "Wriemiena", "My home", "This is our way" czy też "Jeno winoj". 

Maks Korzh - powiązani artyści i współpraca

Maks Korzh w trakcie swojej długiej i bogatej kariery muzycznej występował/współpracował już z wieloma ciekawymi artystami, takimi jak F.O.T.H., Maz&Akme, Quiries oraz Bagew. Maks nie zamyka się na żadne projekty oraz współprace, chętnie rozwijając swój warsztat muzyczny. Warunek jest jeden - projekt musi być naprawdę ciekawy i ambitny oraz zgodny z jego poglądami. 

Kategorie:hip hop i rap

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Jakie albumy i single ma na swoim koncie Maks Korzh?
Maks Korzh ma na swoim koncie kilka popularnych albumów muzycznych, a konkretniej: "Żywotnyj mir", "Żyt´ w kajf", "Domasznij", "Małyj powzrosleł. Czast´ 1", "Domasznij (wersja full)", "Małyj powzrosleł. Czast´ 2" oraz "Psichi popadajut w top". Jego najbardziej znane i cenione single to z kolei: "Optimist", "Prolietarka", "Kontrolnyj", "Szantaż", "Razniesjom", "Małolietka", "Wriemiena", "My home", "This is our way" czy też "Jeno winoj".
Kiedy i gdzie urodził się Maks Korzh oraz z jaką wytwórnią muzyczną jest kojarzony?
Maks Korzh urodził się 23 listopada 1988 roku na terenie Białorusi i jest kojarzony z wytwórnią muzyczną o nazwie Respect Production.
Z jakimi artystami występował/współpracował Maks Korzh i w jakich gatunkach muzycznych się specjalizuje?
Maks Korzh występował/współpracował m.in. z takimi artystami, jak F.O.T.H., Maz&Akme, Quiries oraz Bagew. Raper specjalizuje się w kilku różnych gatunkach muzycznych, wśród których znajdują się rap, hip-hop, electro oraz rock.

Fani lubią też

Zobacz też