Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppershans-zimmergala-kswsting

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Igorrr

IgorrrOpisWydarzeniaFani lubią też

Opis

Igorrr pod tym pseudonimem Gautier Serre łączy różne gatunki muzyki, w tym black metal, muzykę barokową, breakcore czy trip hop.

 

Nazwa Igorrr to wizja genialnie szalonego Francuza Gautiera Serre. Przez lata realizowana przez niego samodzielnie, a od 2017 roku funkcjonująca w czteroosobowej formacji z Gautierem odpowiadającym za kompozycje, programowanie i wokale. Pozostała trójka członków kapeli to wokaliści Laure Le Prunenec i Laurent Lunoir oraz bębniarz Sylvain Bouvier. Igorrr nagrywa dla jednoznacznie kojarzącej się z metalem wytwórni Metal Blade, ale metal bynajmniej nie wyczerpuje palety dźwięków tworzonej przez Francuza.

 

Igorrr jest pod wpływem takich artystów jak Meshuggah, Fryderyk Chopin, Cannibal Corpse, Bach, Domenico Scarlatti, Taraf de Haidouks i Aphex Twin. To wyjaśnia, dlaczego muzyka Igorrra jest taką eksplozją kreatywności, przy jednoczesnym zachowaniu spójnych zapisów wszechświata za płytami.

 

W ostatnich latach Igorrr stał się również kolektywem, a nie pracą jednego człowieka, co nadało nowy poziom intensywności reprezentacjom na żywo w grupie.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn