Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Lorna Shore

Lorna Shore

Lorna ShoreOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Lorna Shore to amerykański zespół deathcore'owy, który znany jest z intensywnych brzmień. Swoją popularność zawdzięcza nie tylko wielkim umiejętnościom muzycznym, ale również charyzmie. Zespół ten ma prawdziwą rzeszę fanów w Polsce, którzy są zafascynowani jego wyjątkowością. Dzięki temu cieszy się on popularnością nie tylko w USA, ale również na Starym Kontynencie. 

Kto tworzy skład zespołu Lorna Shore?

Zespół Lorna Shore składa się z kilku postaci. Fundamentem ekipy jest Adam de Micco, który odpowiada za grę na gitarze. Bardzo istotną rolę pełnią również Austin Archey, odpowiedzialny za perkusję, oraz Andrew O'Connor grający na gitarze rytmicznej. Dopełnieniem zespołu są Will Ramos - wokalista - oraz Michael Yager, który gra na gitarze basowej. Obecny skład zespołu został jednak mocno przebudowany. Jeszcze kilka lat temu wyglądał on bowiem zgoła inaczej. Przede wszystkim wokalistą był kto inny. Do 2018 roku zaszczyt ten pełnił bowiem Tom Barber. Pomimo dużych zmian personalnych zespół nie stracił jednak na popularności i nadal ma wielu fanów.

Jakie albumy wydał Lorna Shore?

Lorna Shore to zespół, który na scenie muzycznej jest aktywny od 2010 roku. Pierwszy poważny sukces odniósł on jednak dopiero w 2015 roku, kiedy wydał pierwszy znaczący album studyjny. Był to "Psalms", który szybko odniósł olbrzymi sukces. Od tego momentu Lorna Shore wydał jeszcze trzy albumy. Zarówno "Flesh Coffin", jak i "Immortal" czy "Pain Remains" cieszą się dobrymi recenzjami w społeczeństwie. Co ciekawe, większość albumów zespołu została wydana w kolaboracji z wydawcą Century Media. Wcześniej zespół miał okazję współpracować jeszcze z Density oraz Outerloop. 

Z jakich teledysków znany jest Lorna Shore?

Do tego momentu Lorna Shore wydał wiele ciekawych piosenek, które odbiły się szerokim echem w świecie muzycznym. Pierwszym większym sukcesem zespołu była piosenka "Godmaker". Choć początkowo nie była ona zbyt popularna, to z biegiem lat zyskiwała na znaczeniu i stawała się coraz mocniej doceniana przez miłośnik intensywnych brzmień. Jednym z popisowych numerów Lorna Shore jest "To the Hellfire", który został wydany w 2021 roku. Od tego momentu zyskał on wielu miłośników. Ważnym momentem w karierze zespołu była także piosenka "This is Hell" będąca najlepszym potwierdzeniem jego agresywnego stylu muzycznego. Lorna Shore jest jednak bardzo elastyczny i w swoim repertuarze posiada różne brzmienia - dzięki temu każdy znajdzie w nim coś dla siebie. 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Z jakiego hrabstwa pochodzi zespół?
Lorna Shore wywodzi się z hrabstwa Warren w New Jersey.
Kto i kiedy założył zespół?
Zespół został założony w 2010 roku przez Raya Meoniego. Główny pomysłodawca utworzenia tego zespołu nie znajduje się już w jego szeregach.
Dlaczego Tom Barber opuścił zespół Lorna Shore?
Były wokalista, który cieszył się świetnymi opiniami, opuścił zespół Lorna Shore, ponieważ dołączył do Chelsea Grin.

Fani lubią też

Zobacz też