Editors

Editors

Editors to zespół pochodzący z Birmingham grający indie rock. Porównywany jest do takich ikon jak Joy Division czy Interpol.

 

Muzycy poznali się na studiach, a debiutancki singiel „Bullets” wydali w styczniu 2005 roku. Piosenka promowana była w radiu, dzięki czemu zyskali popularność i już w lipcu 2005 roku wydali debiutancki krążek The Back Room, którą sprzedano w ponad 800 tysięcy egzemplarzy. Był też nominowany do nagrody Mercury Prize. Płyta zyskała status platynowej.

Koncerty zespołu Editors 

Koncerty Editors są pełne pasji, to też duża dawka energii, dzięki czemu bilety na koncert Editors wyprzedają się w szybkim tempie, a ilość fanów zespołu w dalszym ciągu rośnie.

 

Członkowie zespołu Editors to: Thomas Smith, Edward Owen Lay, Russel Jonathan Leetch, Justin Lockey Elliot Williams

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Editors
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/