Na czasie

voucher-kinowy-heliosagnieszka-chylinskaopener-festivaldawid-podsiadlorzeszowskie-juwenaliato-krakow-tworzy-metamorfozy

HVOB

HVOBOpisWydarzeniaFani lubią też

Opis

Wiedeńczycy Anna Müller i Paul Wallner od początku mieli dużo szczęścia. W styczniu 2012 roku stworzyli grupę - nazwali się HVOB, czyli Her Voice Over Boys. Anna miała talent do pisania tekstów i była świetną wokalistką, a Paul był doświadczonym producentem.

HVOB - informacje o duecie

Na odzew nie czekali długo - kilka miesięcy później ich soundcloud odwiedził niemiecki producent i DJ Oliver Koletzki. Bez wahania zaproponował im wydanie debiutanckiej EP-ki - płyta ukazała się kilka tygodni później. Jeszcze tego samego lata HVOB wystąpili na festiwalu i to nie byle jakim.

Zaproszono ich na Melt! To był początek wielkiej kariery austriackiego duetu - dziś grupa ma na koncie 5 albumów. Ostatni zatytułowany "TOO" ukazał się w ubiegłym roku. Wiedeński zespół może się też poszczycić występami w niemal każdym zakątku naszego globu.

HVOB, poza rodzimym kontynentem, zagrali w Ameryce, Australii, Afryce i Azji. Wystąpili m.in. na festiwalach Burning Man, Fuji Rock Japan, Clockenflap w Hong Kongu czy barcelońskim Sonarze. I nie dziwne - o HVOB mówi się, że to jeden z najlepszych live actów na świecie.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też