Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Foreign Air

Foreign Air

Foreign Air OpisWydarzeniaFani lubią też

Opis

Foreign Air stanowi  wspólne dzieło Jesse Clasena i Jacoba Michaela, których znajomość rozpoczęła się pod koniec 2000 roku gdy ich zespoły koncertowały na tej samej scenie. Przez kolejne lata pozostawali w kontakcie gdyż inspirację stanowiła ich wzajemna muzyka. Owocną współpracę rozpoczęli na początku 2015 roku. 

Muzyka Foreign Air

Pierwszy singiel duetu "Free Animal" został wydany w listopadzie 2015 roku, a następnie EP-kę "For the light" we wrześniu 2016 roku. Singiel "Free Animal" stał się szczególnie popularny i wykorzystywany w reklamach telewizyjnych i telewizyjnych placementach. W kolejnych latach udało im się wydać parę niezależnych singli w tym cieszące się dużą popularnością singiel  "Lying" z 2017 roku oraz singiel "Wake me up" z 2019 roku.

Foreign Air koncerty

Podczas kariery artystycznej duet koncertował z takimi znamienitymi zespołowi jak "Bleachers" czy "MisterWives". W październiku 2020 roku ukazał się ich własny debiutancki album "The Morning Stranger". Najnowszy singiel duetu "Your Toixh" został napisany i nagrany na początku kwarantanny i wydany 6 sierpnia 2021 roku. Napisany wspólnie z Chrisem Chu oraz ze swoim przyjacielem Tonnym Hofferem utwór opowiada o zakończeniu relacji związkowej, ostatecznym opuszczeniu Los Angeles i akceptacją stanu gdy czujesz się że tracisz grunt pod nogami.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też