Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Artysta Dominika Rybak

Dominika Rybak

Dominika RybakOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Dominika Rybak to jedna z najbardziej znanych polskich tiktokerek. Twórczyni wielu ciekawych przepisów kulinarnych oraz virali, które przeszły już do historii – na co dzień zajmuje się także MMA. Dlatego jeśli jeszcze je nie kojarzysz, zajrzyj niżej i dowiedz się, kim jest Dominika Rybak. Zapraszamy do lektury!

Dominika Rybak – kto to?

Dominika Rybak to znana tiktokerka i osobowość internetowa, urodzona w 2003 roku. W marcu 2022 roku zamieściła w swoich social media wpis informujący o tym, że zamierza rozpocząć treningi MMA. Zanim jednak stanęła do walki w oktagonie, była znana głównie ze swojego kanału na TikToku. To właśnie tam publikowała swoje przepisy, stylówki, a przede wszystkim zabawne filmiki, których była bohaterką.

Dominika Rybak w MMA

W marcu 2022 roku kiedy Dominika ogłosiła na swoim Instagramie chęć rozpoczęcia treningów, jeszcze nikt nie spodziewał się, że wkrótce potem zadebiutuje ona na swojej pierwszej gali MMA. Kiedy jednak informacja ta została potwierdzona również w jednym z wywiadów, wszyscy fani Dominiki spodziewali się, że zadebiutuje ona na gali Fame MMA. Ostatecznie jednak w maju tiktokerka podpisała umowę z nową federacją, która pojawiła się w Polsce – Prime Show MMA. Ogłoszenie udziału Dominiki w tym wydarzeniu odbiło się więc bardzo dużym odzewem w sieci. Jak i jej występ na konferencji, na którą celebrytka przyszła pijana. Jako że nie pokazała się najlepszej strony – wkrótce potem opublikowała na swoim TikToku przeprosiny skierowane do swoich fanów i bliskich.

Dominika Rybak i jej debiutancka walka

Swój debiut na ringu Dominika rybak zaliczyła w lipcu 2022 roku, biorąc udział w gali Prime Show MMA 2: Kosmos. Zorganizowana w szczecińskim klubie Berserkers Team, przyciągnęła uwagę tysięcy młodych ludzi w całej Polsce – nie tylko tiktokerów i instagramowiczów. W pierwszej walce Dominika zadebiutowała przeciwko Klaudii Kapuśniak, jednak to nie z nią miała zawalczyć po raz pierwszy. Kilka dni przed walką ogłoszono jednak, że to właśnie z nią zmierzy się tiktokera, która ostatecznie 9 lipca 2022 roku rozłożyła swoją rywalkę na łopatki. Nastąpiło to w drugiej rundzie, kiedy Rybak niespodziewanie ruszyła na swoją rywalkę z serią kilkunastu mocnych ciosów. W rezultacie Kapuśniak upadła na matę i zrezygnowała z dalszej rywalizacji. Co ciekawe, walka stoczyła się w formule K–1 i odbyła się w małych rękawicach.

Kolejne sukcesy Dominiki Rybak

Pierwsza spektakularna wygrana zachęciła Dominikę do jeszcze większych sukcesów. Zaledwie 3 miesiące po swoim debiucie, ponownie stanęła do walki w oktagonie. Tym razem jej przeciwniczką okazała się Dagmara Szewczyk, z którą de facto celebrytka wdała się kiedyś w poważny konflikt. Nic więc dziwnego, że obie rywalki podeszły poważnie do walki w oktagonie podczas Prime Show MMA 3. Po tygodniach zaciekłych przygotowań i kilku skandalicznych konferencji, w końcu doszło do dość brutalnego starcia, które miało miejsce 1 października 2022 roku. Po chwilowej przewadze Szewczyk, Dominika odpłaciła się jej pięknym za nadobne, aż finalnie w trzeciej rundzie rozłożyła rywalkę na łopatki. Warto również wspomnieć, że sędziowie odjęli Szewczyk kilka punktów za ciągnięcie Rybak za włosy. To jednak nie zaważyło n jej wygranej,

Pierwsza walka w Fame MMA

Po wygranych 2 pierwszych walkach dla federacji Prime Show MMA przyszedł czas na to, by Dominika zmierzyła się na ringu Fame MMA 18 na Atlas Arenie w Łodzi.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Ile lat ma Dominika Rybak?
Dominika Rybak urodziła się w 2003 roku.
Czym zajmuje się Dominika Rybak?
Dominika Rybak to polska tiktokerka oraz zawodniczka MMA.
Kiedy odbyła się debiutancka walka Dominika Rybak?
Swoją pierwszą walkę w oktagonie Dominika zaliczyła w lipcu 2022 roku podczas gali Prime Show MMA 2 organizowanej w Szczecinie.
Z kim Dominika Rybak wygrała walki?
Tiktokerka odniosła m.in. 2 duże wygrane na gali Prime Show MMA, wygrywając z Klaudią Kapuśniak, a kilka miesięcy później z Dagmarą Szewczyk.
Czym interesuje się Dominika Rybak?
Poza sportem Dominika lubi również podróże oraz gotowanie.

Fani lubią też

Zobacz też