Daniel Torres

Daniel Torres

Daniel Torres to kolejny utalentowany i młody zawodnik obdarzony bardzo mocnym uderzeniem. Zawodnik z Kraju Kawy wcześniej stoczył dwie walki dla KSW i za obie otrzymał bonus za najlepsze starcia na gali. Podczas KSW 46 „Tucanao” spotkał się z Romanem Szymańskim, który okazał się lepszy na pełnym dystansie, a na KSW 44 również decyzją sędziów Torres pokonał Filipa Wolańskiego. Z piętnastu wygranych przez mieszkającego aktualnie w Austrii zawodnika aż pięć kończyło się przez nokaut.

Daniel Torres – zawodnik KSW

Mierzący 178 cm wzrostu i ważący 66 kilogramów Daniel Torres reprezentuje kategorię piórkową. 28-letni zawodnik wywodzi się z kick-boxingu i karate shotokan, reprezentuje przy tym kluby Nocaute Team oraz Star Fight Center. Gdzie dotychczas mogliśmy oglądać w akcji Daniela Torresa? KSW, Fight Exclusive Night (FEN) czy Action Fight to tylko niektóre z organizacji, w których zawodnik mierzył się w ostatnich latach.

Dlaczego warto śledzić pojedynki, w których uczestniczy Daniel Torres? Walki zawodnika wyróżniają się efektownymią i imponującym tempem – brazylijsko-austriacki zawodnik już trzykrotnie zdobył nagrodę za walkę wieczoru, posiada również jeden tytuł nokautu wieczoru. Kibice, którzy zdecydują się kupić bilety na walki Torresa mogą mieć pewność, że zawsze wychodzi on do oktagonu z najwyższym zaangażowaniem. Zawodnik bierze również udział z sukcesami w zawodach kick-boxerskich. Od 2019 roku dzierży on tytuł mistrza świata WMFC w K-1 w wadze średniej do 75 kg.

Daniel Torres – walki

W ciągu pierwszych 5 lat swojej kariery Daniel Torres występował w galach na terenie Brazylii. Odbył wówczas 10 walk – bilans z tego okresu wyniósł 6 zwycięstw, 3 porażki oraz jeden tzw. no-contest. Po dołączeniu do europejskich federacji odbył kolejnych 8 walk w Polsce, Chorwacji i Austrii – ze starć tych wyszedł zwycięsko sześciokrotnie, aż cztery razy uzyskując bonusy z tytułu imponujących walk i nokautów wieczoru. Energetyczny styl zawodnika jest jednym z czynników, dla których bilety na organizowane z nim gale cieszą się niesłabnącym powodzeniem.

Dlaczego warto śledzić nieustannie rozwijającą się karierę Daniela Torresa? KSW i jego zawodnicy wielokrotnie przekonali się o jego sile i wytrzymałości. Na przestrzeni ostatnich lat brazylijsko-austriacki zawodnik z dziesięcioletnim stażem wielokrotnie pokazał, że doskonale radzi sobie zarówno w starciach na pełnym dystansie czasowym, jak i w walce w stójce oraz w parterze. W trakcie walk ze swoimi przeciwnikami korzystał z szerokiego wachlarza technik, obejmujących zarówno poddania, jak i szeroką gamę ciosów kończących.

Choć Daniel Torres stracił pas mistrza wagi średniej w rewanżowej walce z Salahdinem Parnassem (przekraczając o 600 gramów dozwoloną przepisami wagę) na gali KSW 65: Khalidov vs. Soldić, miłośnicy mieszanych sztuk walki z pewnością mogą oczekiwać kolejnych efektownych walk w wykonaniu byłego mistrza.

Daniel Torres - Często zadawane pytania

  • Daniel Torres legitymuje się obecnie zawodowym bilansem 12-5-1. Najważniejszą walką w jego karierze było starcie Francuzem Salahdinem Parnassem, zakończone nokautem poprzez cios przedramieniem. Walka ta zapewniła mu pas mistrzowski KSW w kategorii piórkowej.
  • Pierwsze profesjonalne walki w formule MMA Daniel Torres odbył w Brazylii, walcząc m.in. w rozgrywkach Natal Fight Championship, Gladiator Fight czy Action Fight. Po rozpoczęciu kariery w Polsce brał udział w galach organizacji FEN oraz KSW.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Daniel Torres
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/