Na czasie

wystawa-legovoucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

Weekend

WeekendSzczegółyOpisWydarzeniaWeekend - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Szczegóły

miejsce powstania:
Sejny
członkowie:
Radosław Liszewski, Adam Łazowski, Bernard Mikulski
dyscyplina:
zespół disco polo
social media:

Opis

Zespół Weekend został założony w 2000 roku w Sejnach. Wokalistą oraz liderem zespołu jest Radosław Liszewski. Zespół posiada również sekcję taneczną, którą tworzą Adam Łazowski, Bernard Mikulski oraz Karol Skrobański.

O zespole Weekend

Zespół Weekend ma na swoim koncie wiele nagród i wyróżnień, między innymi nagrodę za najlepszy występ w roku 2003 i 2010 oraz Nagrodę Burmistrza Miasta w roku 2012 na Festiwalu disco polo i dance w Ostródzie. Przez okres wielu lat zagrali niezliczoną ilość koncertów ,wydali kilka płyt ,stworzyli kilka bardzo znanych piosenek np. „ZA Miłość Mą, Jesteś Zajebista ,Playboy ,To Karolina…itd… które wpisały się już do kanonu polskiej muzyki tanecznej. Teledysk do piosenki „Ona Tańczy Dla Mnie” jako jedyny Polski klip znalazł się na liście TOP 100 kanału youtube.

Koncerty Weekend

Weekend to jeden z najbardziej popularnych zespołów wykonujących muzykę disco polo. Koncerty Weekend to okazja, aby przypomnieć sobie ich przeboje, które muzycy wykonują na żywo 

Wydarzenia

Weekend - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Weekend?

Miejscowości, w których Weekend wystąpi w najbliższym czasie: Katowice.

Kiedy powstał zespół Weekend?
Zespół Weekend powstał w 2000 roku, tworzy muzykę z gatunku disco-polo. Założycielami zespołu są Radosław Liszewski oraz Tomasz Jakubowski.
Kiedy zespół Weekend stał się popularny?
Zespół po raz pierwszy można było ujrzeć wiosną 2001 roku, gdyż brali oni udział w programie Disco Polo Live, emitowanego na antenie telewizji Polsat. Ich pierwszy album ukazał się jesienią 2002 roku, nosił tytuł "Playboy"
Jaki jest najbardziej popularny utwór zespołu Weekend?
Najbardziej znanym utworem jest "Ona tańczy dla mnie". W 2013 roku znalazł się na 17 miejscu listy przebojów YouTube, a w kwietniu 2016 roku, dzięki 96 mln odsłon w serwisie utwór "Ona tańczy dla mnie" znalazł się w zestawieniu światowych hitów Top 100.
Czy zespół Weekend występował w telewizji?
Poza debiutem na antenie telewizji Polsat zespół brał udział w 2006 roku w programie Uwaga! z cyklu Kulisy Sławy emitowanego na antenie telewizji TVN.
Ile albumów na swoim koncie posiada zespół Weekend?
Na dzień dzisiejszy zespół Weekend wydał 8 albumów, ostatnim z nich jest "Kocham jej oczy", którego premiera miała miejsce 29 czerwca 2018 roku. Album "Ona tańczy dla mnie" wydany w 2012 roku uzyskał status złotej płyty.

Fani lubią też

Zobacz też