Brass Against

Brass Against

Brass Against to zespół z Nowego Jorku, stworzony przez dziewięcioosobową orkiestrę dętą, której przewodzi Brad Hammonds – gitarzysta. Kolektyw artystów kreuje muzyczny protest przeciwko machinie politycznej i konfliktom, mającym miejsce w każdym zakątku na ziemi. Ich utwory mają zachęcić fanów do działania w kwestii praw człowieka i tolerancji odmienności.

O zespole Brass Against

Czego pragnie Brass Against? Zespół chce łączyć ludzi, przekazywać im emocje i niebanalne brzmienia. Ich muzyka to rock spleciony z hip-hopem, które tworzą silną i wyrazistą całość. Artyści niosą w swoich utworach i działalności przekazy o charakterze politycznym. Są zirytowani, gotowi na zmiany i liczą na to, że ich muzyka wypełni energią wszystkich słuchaczy. Co motywuje do działania artystów Brass Against? Koncerty, na których czują niepowtarzalną energię publiczności.

 

Zespół Brass Against słynie z aranżacji rockowych utworów, wykonywanych przy udziale instrumentów dętych. Muzycy dbają o zachowaniu w coverach wokalu rapcore, który stanowi mocny punkt całości. W ich repertuarze posłuchać można dzieła m.in. Rage Against The Machine, Fugees, Kendrick Lamar, A Tribe Called Quest, Living Colour, Public Enemy i innych artystów.

 

17 sierpnia 2018 roku ukazała się pierwsza płyta Brass Against z dziewięcioma utworami w wersji symfonicznej. Album Rage Against The Machine to covery zespołu Rage Against The Machine, jak również aranżacje Living Colour i Audioslave.

Brass Against w Polsce

Czy fani zespołu doczekają się Brass Against w Polsce? Oczywiście! Band wyrusza w trasę koncertową, która obejmie również stolicę naszego kraju. Artyści zagrają znane utwory w zupełnie nowych wersjach.

 

Brass Against koncert 2022 odbędzie się 11 czerwca w warszawskim klubie Proxima. Niezapomniane wrażenia, mnóstwo emocji i świetna zabawa gwarantowane! Amerykański zespół ma nadzieję, że ich muzyka dotrze do serc jak największej publiczności. Brass Against bilety to gwarancja rezerwacji miejsca i możliwość spotkania z muzykami na żywo.

 

 

Brass Against - Często zadawane pytania

  • W najbliższym czasie Brass Against wystąpi w: Warszawie
  • W skład zespołu Brass Against wchodzi dziewięciu muzyków z Nowego Jorku: Brad Hammonds – gitara/lider zespołu, Darius Christian – wokal/puzon, Andrew Gutauskas – saksofon barytonowy, Oskar Stenmark – trąbka, Wayne Tucker – trąbka, Kenneth Bentley – suzafon, Nathan Bell – perkusja, Sophia Urista – wokal, Mariel Bildsten – puzon.
  • Brass Against tworzy muzykę rockową, wykorzystując dźwięki instrumentów dętych i dołączając do całości rapcore’owy wokal. To niezwykłe połączenie stanowi przełamanie stereotypu muzyki klasycznej.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Brass Against
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Brass Against BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza
Warszawa
11.06
sobota, 18:00
Klub Proxima
sprawdzanie dostępności
od 90 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Data
Miejsce
Tytuł

wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}


wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}
sprawdzanie dostępności
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
sprzedaż zakończona
Zajawka!

Aktualne wydarzenia tego artysty

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/