Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

UPSAHL

UPSAHLOpisWydarzeniaUPSAHL - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Na początku swojej kariery UPSAHL wypuściła na rynek utwory, które zyskały zasłużone zainteresowanie na scenie muzycznej Phoenix. Jako absolwentka Arizona School for the Arts, zapoczątkowała prawdziwy przypływ sympatii wśród fanów oraz uznanie wśród twórców muzyki poprzez wydanie licznych niezależnych, alternatywnych perełek. "Can You Hear Me Now" osiągnęło namacalny viralowy rozgłos, po którym nastąpił wielokrotnie chwalony singiel "Drugs", który został wykorzystany w prawie dwóch milionach klipów na TikToku, osiągając #6 na Viral Chart i #1 Sound na Trends Chart.

UPSAHL - kariera artystki

 
Rok 2020 był wyjątkowym okresem, w którym UPSAHL wydała swoją drugą EP-kę "Young Life Crisis", która została uznana przez Billboard za jeden z 25 najlepszych albumów popowych roku. UPSAHL podjęła się pierwszej koprodukcji do utworu "Good in Bed" dla nagrodzonego GRAMMY albumu Dua Lipy "Future Nostalgia". Od tego czasu użyczyła swojego pióra: Madison Beer, Mike'owi Shinodzie, Alanowi Walkerowi, Anne-Marie i Little Mix, a przede wszystkim była współautorką trzech piosenek na najnowszej EP-ce Renee Rapp "Everything To Everyone". Ostatnio UPSAHL połączyła siły z GAYLE w jej utworze "e-z", piosenka "My Time to Shine" znalazła się na ścieżce dźwiękowej do filmu "Bullet Train", a singiel "ATMOSPHERE" znalazł się na najnowszej płycie NGHTMRE “DRMVRSE".
 
Jesienią 2021 roku UPSAHL wydała swój debiutancki album "Lady Jesus", dzięki któremu piosenkarka zdobyła tytuł jednej z najbardziej utalentowanych wschodzących artystek na liście magazynu People w 2022, a także określono ją jako "muzyczną siłę, z którą należy się liczyć" (Nylon). Następnie ukazał się potężny, feministyczny hymn "Monica Lewinsky", a także "Antsy" i "Into My Body" z jej EP-ki "Sagittarius" inspirowanej jej znakiem zodiaku. EP zapewnia głębokie spojrzenie na jej ognistą osobowość i oddaje hołd jej gwiazdozbiorowi. Projekt jest następstwem bardzo udanej debiutanckiej trasy koncertowej UPSAHL, podczas której wyprzedała sale w całych Stanach Zjednoczonych, a następnie kontynuowała międzynarodową trasę koncertową, która obejmowała Australię, Wielką Brytanię i Europę.

Artystka wykona nowe utwory na scenie podczas nadchodzących dodatkowych tras koncertowych w Stanach Zjednoczonych oraz występów jako support Tove Lo. Jej ekstrawagancki styl koncertowania przyniósł jej również miejsca na głównych festiwalach, w tym Lollapalooza, a także supporty tras koncertowych dla takich artystów jak: Olivia O'Brien, Fletcher, Yungblud, PVRIS, BROODS i K. Flay.

Kategorie:wokalistki

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

UPSAHL - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi UPSAHL?

Miejscowości, w których UPSAHL wystąpi w najbliższym czasie: Kraków, Warszawa.

Fani lubią też

Zobacz też