Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo3-majowka
Home Artysta Long & Junior

Long & Junior

Long  & JuniorOpisWydarzeniaLong & Junior - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Long & Junior to projekt, który został stworzony dzięki wspólnym pomysłom Jarka i Michała. Po kilkunastu latach znajomości występami w wielu klubach i dyskotekach, a w roku 2000 pojawił się pomysł zrobienia pierwszego muzycznego projektu.

Long & Junior rozwój kariery muzycznej

Wspólny stary dobry znajomy "Thomas" 1/2 duetu I&I i zarazem producent  muzyczny podał chłopakom -to pod jego okiem powstał pierwszy singiel i wideoklip o nazwie“J.A.Z.D.A.” Singiel stał się bardzo popularny wśród klubowiczów na terenie kraju, a w późniejszym czasie okazało się,  że i w wielu krajach europejskich gdzie bawi się Polonia. Sukces jak i chęć kontynuacji kolejnych produkcji zaowocowała kolejnym singlem pt.“Helenka”, który stał się kultowym klubowym hitem. Następny singiel i zapał jaki rozkręcał Longa i Juniora owocuje wydaniem pierwszego longplay'a o tytule "No I Zaczęło Się". 

 

Po krótkim oddechu ukazuje się w roku 2004 "Tańczyć Chcę", który do dziś bawi pełną mocą każdego kto kocha tańczyć i nie tylko. W 2007 roku Long&Junior ponownie wchodzą do studia i zaczynają pracę nad nowym materiałem muzycznym. Kontynuacją hitu "Tańczyć Chcę" jest "Śpiewać Uczę Się".Na kolejny singiel nie trzeba było długo czekać, bo na koniec wakacji 2007 ukazuje się "Uśmiechnij Się". Idąc za ciosem L&J wydają kolejny mega hit "Polskie Party.Pl".

 

W roku 2009 grupa Long & Junior zostaje zaproszona do USA aby zaprezentować się na trzech wspaniałych koncertach w Chicago, Nowym Yorku oraz New Jersey. Pod koniec roku powstaje kolejna produkcja, singiel pod tytułem "Pierwszy raz". W roku 2010 narodził się w głowach Longa i Juniora pomysł o nakręceniu profesjonalnego klipu do jednej z naszych najlepszych produkcji - do utworu "Tańczyć Chcę". Dokładnie 6 sierpnia ukazał się długo oczekiwany przez naszych fanów teledysk. Zaraz po nim, jeszcze w tym samym miesiącu premierę ma ich najnowszy album zatytułowany: "Bo ja tańczyć chcę". W roku 2012 ukazują się utwory "Kocham Cię" oraz "Taka jesteś" - ten ostatni po zaledwie 2 miesiącach zyskał ponad 2 miliony odsłon. Popularność grupy Long & Junior zaczęła gwałtownie rosnąć.

 

Nie spoczywają jednak na laurach i na początku roku 2013 powstaje mega produkcja- utwór "Tańcz Tańcz Tańcz", który staje się MEGA HITEM. Powoli Long & Junior zdobywają Polskę przemierzając od jednego jej końca na drugi grając niejednokrotnie po kilkanaście koncertów w miesiącu.

Koncerty Long& Junior

Long & Junior to charyzmatyczny duet, który zdobył fanów w całym kraju. Koncerty Long & Junior to za każdym razem wiele pozytywnej energii.

 

Wydarzenia

Long & Junior - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Long & Junior?

Miejscowości, w których Long & Junior wystąpi w najbliższym czasie: Katowice.

Fani lubią też

Zobacz też