Aleksandra Bobrowska

Aleksandra Bobrowska

Aleksandra Bobrowska ukończyła Royal Northern College of Music w Manchesterze i Haute École de Musique w Genewie.

Pianistka Aleksandra Bobrowska 

Aleksandra Bobrowska doskonaliła swoje umiejętności pod okiem takich muzyków, jak między innymi Gottlieb Wallisch (HEM), Graham Scott (RNCM), Paweł Skrzypek (ZPSM Bednarska), Dmitri Alexeev, Boris Berman.

Koncerty Aleksandry Bobrowskiej 

Koncerty Aleksandry Bobrowskiej można było usłyszeć między innymi za Zamku Królewskim w Warszawie Filharmonii Narodowej oraz w Austrii, Luksemburgu, Szwajcarii, Norwegii, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Stanach Zjednoczonych, Chinach, Japonii, Rosji oraz we Włoszech. Aleksandrę Bobrowską można również usłyszeć podczas Koncertów Chopinowskich w Warszawie, gdzie prezentuje twórczość znanego kompozytora.

 

 

Aleksandra Bobrowska - Często zadawane pytania

  • W najbliższym czasie Aleksandra Bobrowska wystąpi w: Warszawie
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Aleksandra Bobrowska
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Aleksandra Bobrowska BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza
Warszawa
sprawdzanie dostępności
od 65 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Data
Miejsce
Tytuł

wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}


wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}
sprawdzanie dostępności
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
sprzedaż zakończona
Zajawka!

Aktualne wydarzenia tego artysty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/