Sun Festival 2022: Kołobrzeg / Podczele

Sun Festival 2022: Kołobrzeg / Podczele

SPRAWDŹ BILETY

OGŁOSZENIA ARTYSTÓW Prosto ze sceny Eurovision Song Contest na słoneczną scenę Sun Festival!  W Kołobrzegu zagra Kalush Orchestra, która porwała publikę i jury w czasie europejskiego konkursu, zwyciężając jego 66. edycję.

 

Jedyne słońce które świeci w nocy. Największy hip-hopowy festiwal w Polsce w samym środku lata:  29-31.07.2022 Kołobrzeg/Podczele.

Sun Festival 2022 – line-up

Jak przekazują organizatorzy: W nadchodzące dni uważnie słuchajcie naszych ogłoszeń, ponieważ sukcesywnie będziemy odkrywać kolejne karty! Do zobaczenia w Kołobrzegu! 

Sun Festival bilety

Bilety na Sun Festival są personalizowane. 

 

Oznacza to, że podczas składania zamówienia należy obowiązkowo podać imię i nazwisko każdego uczestnika. Imię i nazwisko każdego z uczestników festiwalu zostanie wydrukowane na bilecie. Bilety będą sprawdzane przy wejściu na teren festiwalu, aby porównać, czy dane zamieszczone na bilecie odpowiadają danym zawartym w dokumencie tożsamości uczestnika.

 

Dodatkowe informacje:

  • Wstęp na imprezę jest od 12 roku życia
  • Osoby w przedziale wiekowym od 16 do 18 (nieukończonego w dniu festiwalu) roku życia muszą posiadać pisemną zgodę opiekuna prawnego na uczestnictwo w festiwalu
  • Osoby poniżej 16-go roku życia mogą uczestniczyć w wydarzeniu tylko pod opieką pełnoletniego opiekuna prawnego
  • Bilet rodzinny 1+1 - 1x osoba dorosła + 1x niepełnoletnie dziecko w wieku 12-16 lat

  • Bilet rodzinny 1+2 - 1x osoba dorosła + 2x niepełnoletnie dziecko w wieku 12-16 lat

O Sun Festival w Kołobrzegu

Sun Festival 2022 to nowy wymiar festiwalu na koncertowej mapie polski. Jak zapowiadają organizatorzy, to nie tylko impreza muzyczna, ale najciekawsze miejsce, pełne rozrywki w różnych wymiarach. Wszystko odbędzie się w Kołobrzegu, w miejscu, po byłym lotnisku w Bagiczu, nad samym morzem. Czy to nie brzmi jak idealny plan na wakacje?

 

W dniach 29-31 lipca 2022 na trzech scenach pojawią się topowi artyści, strefy chillout, pola namiotowe różnych kategorii, oraz miasteczko SunCity. Wszystko po to, aby uczestnicy imprezy, mogli bawić się i korzystać non stop, doznając wszystkiego co najlepsze, ciesząc się latem.

 

Mieszkańcy pola namiotowego, czyli miasteczka Suncity będą mieli do dyspozycji strefę dzienną, w której znajdować się będą bary z bogatą ofertą gastronomiczną oraz Strefę Gamingową w której będą mieli możliwość zmierzyć się z topowymi graczami! To jednak nie koniec atrakcji, ponieważ w miasteczku pojawi się tez Strefa Mody, w której ucestnicy imprezy, będą mogli spotkać niezależne polskie marki, związane z modą streetwear’ową.

 

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Sun Festival 2022: Kołobrzeg / Podczele
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Sun Festival 2022: Kołobrzeg / Podczele BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza
Kołobrzeg
29-31.07
Lotnisko Kołobrzeg Podczele (Bagicz)
Sun Festival 2022 - karnety 3-dniowe (z polem namiotowym i bez pola)
sprawdzanie dostępności
od 380 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Kołobrzeg
29.07
piątek, 15:00
Lotnisko Kołobrzeg Podczele (Bagicz)
Sun Festival 2022 - piątek | The Game, Sokół, Pezet, Tede, Malik Montana, Kaz Bałagane, KęKę, Kukon, PRO8L3M
sprawdzanie dostępności
od 199 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Kołobrzeg
30.07
sobota, 15:00
Lotnisko Kołobrzeg Podczele (Bagicz)
Sun Festival 2022 - sobota | Skepta, Kalush Orchestra, Taco Hemingway, O.S.T.R, Dziarma, Paluch, Guzior, Gruby Mielzky, Słoń, OKI, Margaret
sprawdzanie dostępności
od 199 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Kołobrzeg
31.07
niedziela, 15:00
Lotnisko Kołobrzeg Podczele (Bagicz)
Sun Festival 2022 - niedziela | OIO, Żabson, Smolasty, Oliwka Brazil, Avi x Louis Villain, ERO, Sarius, Sobel
sprawdzanie dostępności
od 199 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu

Nie przegap

Obiekty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/