Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadlofame-mma
Home breadcrumbs.placeListPage Zamojski Dom Kultury

Zamojski Dom Kultury

Zamość, Partyzantów 13
Zamojski Dom KulturyOpisWydarzeniaWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Zamojski Dom Kultury oficjalną działalność rozpoczął w 1964 roku pod szyldem Powiatowego Domu Kultury w Zamościu, a pierwszym jego dyrektorem został Bernard Borowski. Ponad 30 lat później wydano decyzję o połączeniu Wojewódzkiego Domu Kultury i Zamojskiego Ośrodka Kultury – w ten sposób narodził się funkcjonujący do dziś Zamojski Dom Kultury w Zamościu. Przez ponad 50 lat samorządowa instytucja kultury była miejscem rozkwitu nowych talentów, spotkań pasjonatów i artystów, wystaw, spektakli i koncertów. Zamojski Dom Kultury od lat jest organizatorem wielu imprez o charakterze cyklicznym, m.in. Kiermaszu Wielkanocnego, Międzynarodowego Dnia Tańca, Wędrującej Estrady, Zamojskiego Lata Teatralnego, a także licznych konkursów: Debiutów, Szukamy Polskiego Szekspira, Konkursu Poetyckiego im. Stanisława Buczyńskiego, Konkursu na Palmę i Pisankę Wielkanocą.

Zamojski Dom Kultury repertuar

Repertuar Zamojskiego Domu Kultury jest niezwykle urozmaicony, dostosowany do potrzeb widzów. Są to przede wszystkim pokazy filmowe i spektakle teatralne m.in. Przebój sezonu, Kłamstwo, balet Jezioro Łabędzie i wiele innych.

Zamojski Dom Kultury Bilety

Zamojski Dom Kultury bilety na nadchodzące wydarzenia znajdziesz w serwisie eBilet.pl. Bezpieczna i szybka transakcja – sprawdź już teraz!

Wydarzenia

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

shared.seo-section-link.seeAlso