Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinska
Home Miejsce Browar Obywatelski

Browar Obywatelski

Tychy, ul. Browarowa 21
Browar ObywatelskiOpisWydarzeniaWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Zamknięta w murach Browaru Obywatelskiego historia odradza się w XXI wieku, kiedy odkrywamy to, co stanowiło pilnie strzeżoną od lat tajemnicę. Podczas rewitalizacji budynków Browaru odnaleziono oryginalne receptury, które służą nam do przywrócenia świetności marce Tichauer.

 

O historii, losach i zuchwałej wizji marki Tichauer opowiada Tomasz Rożek z kanału Nauka. To lubię w ramach cyklu Technika. To Was Zaskoczy. Spełniamy marzenia pokoleń. Tych, którzy chcieli warzyć piwo na własnych zasadach. Viva!

Zabytkowy Tichauer Browar w Tychach zaprasza do parku technologicznego IT Loft Park, restauracji oraz Tichauer Art Gallery. Sztuka, świetne piwo, jedzenie i najciekawsze koncerty w Tychach – Browar Obywatelski to miejsce przyjazne fanom muzyki, poszukiwaczom artystycznych inspiracji i miłośnikom poindustrialnych przestrzeni z duszą.

Tichauer Browar w Tychach – koncerty

Na terenie kompleksu zarządzanego przez Tichauer Browar organizowane są koncerty, firmowe eventy i wydarzenia kulturalne. Mery Spolsky, Warszawska Orkiestra Sentymentalna i Magda Bożyk to tylko niektórzy spośród artystów wypełniających wyjątkowymi brzmieniami Browar Obywatelski. Koncerty organizowane w obiekcie cieszą się dużą popularnością, a bilety na nie rozchodzą się w szybkim tempie.

 

W przestrzeniach, o które dba Tichauer Browar, odbywał się m.in. Festiwal Próba Dźwięku. Tychy przyciągnęły wówczas fanów muzyki elektronicznej. Miłośnicy elektroniki, nieprzeciętni artyści, uznani dje – miejscem spotkań ich wszystkich stał się Browar Obywatelski. Koncerty i imprezy rozgrzewały publiczność do białego rana. W Tychach gościli m.in. Pol_on, Catz n Dogz, Jacek Sienkiewicz oraz Chmara Winter.

 

Obecnie Marka Tichauer zaprasza do zabytkowej Słodowni Browaru Obywatelskiego w Tychach, przestrzeni wyjątkowej, której nieoczywistość była inspiracją do stworzenia cotygodniowego cyklu koncertów na jedynej w Polsce scenie 360 stopni.

 

Tichauer Music jest ogólnopolskim projektem łączącym muzykę i sztukę w ramach prestiżowych medialnych wydarzeń. Cykl koncertów w Tychach zainaugurował występ zespołu Voo Voo, który odbył się 7 listopada 2021 roku. Bilety na wydarzenie cieszyły się dużym zainteresowaniem.

 

Raz Dwa Trzy, Król oraz Happysad to kolejni wykonawcy, którzy odwiedzili Browar Obywatelski. Koncerty zagrały także grupy Mikromusic i Lemon.

 

Inspiracja, kreatywność, pozytywna energia, smak wyśmienitego Tichauera – na to wszystko można liczyć, odwiedzając Browar Obywatelski. Bilety na wydarzenia są dostępne na stronie eBilet.

Wydarzenia

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też