Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivalprojekt-warszawaagnieszka-chylinskajuwenalia-politechniki-lubelskiej
Home Miejsce Teatr Rozrywki Lutnia w Łodzi

Teatr Rozrywki Lutnia w Łodzi

Łódź, Piotrkowska 243
Teatr Rozrywki Lutnia w ŁodziOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Teatr Rozrywki Lutnia w Łodzi to miejsce, które w wyjątkowy sposób łączy teatr z koncertami muzycznymi i wydarzeniami kulturowymi. Obiekt oferuje zróżnicowane propozycje rozrywkowe, aby sprostać wszelkim wymaganiom swoich widzów. Teatr Rozrywki Lutnia w Łodzi gwarantuje wspaniałą, niepowtarzalną atmosferę, wyjątkowe wizualne i dźwiękowe doznania oraz interesujące propozycje muzyczne i kulturalne, obok których nie sposób przejść obojętnie. Wszelkie eventy, organizowane przez teatr, dedykowane są miłośnikom sztuki i kultury o zróżnicowanych upodobaniach.

W teatrze organizowanych jest wiele różnorodnych wydarzeń kulturowych, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców Łodzi i okolic. Na scenie obiektu realizowane są zróżnicowane gatunkowo przedstawienia, w których znajdują się propozycje spektakli dedykowanych nie tylko starszym widzom, ale również tym najmłodszym. Na organizowanych przez Teatr Rozrywki Lutnia w Łodzi koncertach i wydarzeniach kulturalnych występuje szeroka gama znanych szerszej publiczności artystów. Repertuar nadchodzących eventów jest pełen ciekawych propozycji widowisk, które z pewnością wzbudzą w widzach mnóstwo emocji. Bilety na aktualne i nadchodzące wydarzenia dostępne są w sprzedaży przez platformę eBilet.pl.

Teatr Rozrywki Lutnia w Łodzi – wydarzenia

Dlaczego warto odwiedzić Teatr Rozrywki Lutnia w Łodzi? Wydarzenia i spektakle, które mają tu miejsce to wyjątkowe inicjatywy kulturalne, które z pewnością trafią w nawet najbardziej wysublimowane gusta i na długo nie pozwolą o sobie zapomnieć. Mające tu miejsce spektakle, stand-upy i wydarzenia muzyczne na długo zapadną w pamięci niejednego widza, a wysokiej jakości efekty wizualne i dźwiękowe, które zapewnia odpowiedni sprzęt Teatru, zapewniają widzom prawdziwą przyjemność z uczestniczenia w organizowanych tu wydarzeniach. O dużej popularności mających tu miejsce imprezach, świadczy ilość sprzedawanych na nie biletów.

Teatr Rozrywki Lutnia w Łodzi – koncerty

Jakie eventy miały miejsce w Teatrze Rozrywki Lutnia w Łodzi? Koncerty, programy kabaretowe czy stand-upy to nieodłączna część harmonogramu tego miejsca. Odbyły się tu m.in. stand-upy Łukasza Lodka Lodkowskiego, Michała Leja, Mariusza Kałamagi, Olki Szczęśniak, Rafała Paczesia oraz Wiolki Walaszczyk. W obiekcie odbyły się również koncerty Teresy Werner, Urszuli, Edyty Geppert oraz Macieja Maleńczuka. Na liście wystawionych spektakli znajdują się m.in. „Lunch o północy”, „Single po japońsku” oraz „Wszystko o mężczyznach”. Swoje widowiska kabaretowe zaprezentowali również Kabaret Smile, Kabaret Skeczów Męczących i Kabaret Młodych Panów.

Odbywające się w obiekcie Teatr Rozrywki Lutnia w Łodzi koncerty i wydarzenia to najciekawsze propozycje kulturalne dla widzów w każdym wieku, które stanowią doskonały pomysł na udaną zabawę i niezapomniany wieczór w gronie najbliższych. Spektakle teatralne są dobrą okazją na zobaczenie swoich ulubionych aktorów, a koncerty będą doskonałym wyborem wszystkich miłośników muzyki na żywo. Na zaplanowane wydarzenia w Teatrze Rozrywki Lutnia w Łodzi, bilety dostępne są w sprzedaży internetowej, m.in. na eBilet.pl.

Teatr Rozrywki Lutnia w Łodzi – bilety

Organizowane przez obiekt wydarzenia muzyczno-kulturalne przyciągają publiczność z miasta i okolic, szukających rozrywki w jej najlepszej formie. W Teatrze Rozrywki Lutnia w Łodzi na koncertach widzowie mają przyjemność ujrzeć na żywo występy wyjątkowych artystów, będących przedstawicielami różnych gatunków muzycznych. Wystawiane na miejscu spektakle to dostarczają widzom całą gamę różnych emocji. Propozycje odbywających się tu imprez stanowią doskonały pomysł spędzenia czasu wolnego dla osób, szukających ciekawych alternatyw na relaks.

Zaplanowane przez Teatr Rozrywki Lutnia w Łodzi eventy to zróżnicowany repertuar, pełen wyjątkowych propozycji występów artystycznych i teatralnych, które trafią w niejeden gust. Fanom muzyki na żywo z pewnością przypadną do gustu propozycje koncertów, które mają tu miejsce, a miłośnicy teatru znajdą duży wybór spektakli. Kalendarium nadchodzących imprez zapowiada się niezwykle obiecująco. Obiekt dba, aby zróżnicowane atrakcje sprostały wymaganiom miłośników kultury. Zapoznaj się z aktualnym repertuarem i zobacz na żywo najciekawsze występy organizowane przez teatr w Łodzi. Na wiele spośród nadchodzących eventów, mających miejsce w Teatrze Rozrywki Lutnia w Łodzi, bilety dostępne są w sprzedaży przez Internet i na eBilet.pl.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Teatr Rozrywki Lutnia w Łodzi?
Teatr Rozrywki Lutnia w Łodzi znajduje się przy ul. Piotrkowskiej 243.
Jakie wydarzenia odbywają się w Teatrze Rozrywki Lutnia w Łodzi?
W obiekcie odbyły się tu m.in. stand-upy Łukasza Lodka Lodkowskiego, Michała Leja oraz koncerty Teresy Werner, Urszuli, Edyty Geppert.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też