Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskadawid-podsiadlo
Home Miejsce Teatr Letni w Inowrocławiu

Teatr Letni w Inowrocławiu

Inowrocław, Świętokrzyska 107
Teatr Letni w InowrocławiuOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Teatr Letni to wyjątkowe miejsce na mapie Inowrocławia. Z aktywności organizowanych przez placówkę chętnie korzystają w szczególności te osoby, którym zależy na spędzeniu niezapomnianego czasu z rodziną i przyjaciółmi na świeżym powietrzu. W otoczeniu teatru znajduje się bowiem spore zalesienie, dzięki czemu uczestnicy wydarzeń mogą słuchać muzyki koncertowej nawet z dalekiej odległości, np. podczas pikniku.

Kilka lat temu obiekt przeszedł modernizację – ułożono wówczas nową nawierzchnię oraz wstawiono ławki, dzięki czemu na terenie teatru zasiąść może obecnie nawet 800 osób. Mieszkańcy Inowrocławia i pobliskich miejscowości mogą wziąć udział w imprezach i koncertach polskich i zagranicznych artystów, bawiąc się przy dźwiękach różnorodnych gatunków muzycznych.

Teatr Letni w Inowrocławiu – koncerty

Ogromnym zainteresowaniem fanów muzyki cieszył się koncert zorganizowany w ramach projektu Inowrocław 6-5-4, który zorganizowany został przez Kujawskie Centrum Kultury i Miasto Inowrocław. Na scenie Teatru Letniego wystąpili popularni polscy muzycy, m.in. Dawid Kwiatkowski, Sanah, Daria Zawiałow oraz Krzysztof Zalewski. Bilety na wydarzenie dostępne były w różnych wariantach, zarówno standardowym, jak i w ramach specjalnej zniżki.

Koncert Roksany Węgiel cieszył się z kolei dużą popularnością wśród młodszych gości Teatru Letniego w Inowrocławiu. Wydarzenia wzbogacone o autorskie spotkanie z artystą nie są organizowane regularnie – nic więc dziwnego, że bilety na imprezę z udziałem piosenkarki wyprzedawały się w bardzo szybkim tempie. Warto także dodać, że w ramach wejściówki VIP uczestnicy mieli okazję wykonać sobie bezpłatne zdjęcie z artystką.

Teatr Letni w Inowrocławiu – bilety na festiwale

Z atrakcji Teatru Letniego w Inowrocławiu chętnie korzystają miłośnicy rockowych brzmień. Na terenie obiektu odbył się m.in. słynny już Ino-Rock Festival, w ramach którego gości mieli okazję usłyszeć na żywo występy zarówno uznanych już gwiazd, jak i debiutantów polskiej oraz zagranicznej sceny muzycznej. Podczas eventu w Teatrze Letnim w Inowrocławiu zagrali tacy artyści, jak m.in. Anathema, Lion Shepherd, Joanna Vorbrodt, Gazpacho czy Amarok i Hipgnosis.

W pierwszej połowie 2022 roku na terenie Teatru Letniego w Inowrocławiu odbył się także INO POP Festiwal. Bilety na wydarzenie nie były obowiązkowe – koncert nazwany został największą bezpłatną imprezą w całym mieście. Na scenie gościli najpopularniejsi polscy muzycy, a każdy z dni festiwalu zwieńczany był seansem filmowym w ramach kina plenerowego.

W Inowrocławiu odbył się także TM Music Festival. Widownia bawiła się i tańczyła do dźwięków najpopularniejszych polskich wykonawców reggae, takich jak JAMAL, Heldorado, Mademoiselle Carmel, Szprancyl oraz WersMan. Bilety na wydarzenie dostępne były do kupienia m.in. bezpośrednio przed wejściem na teren imprezy.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Teatr Letni w Inowrocławiu?
Teatr Letni w Inowrocławiu znajduje się przy ulicy Świętokrzyskiej 107. W otoczeniu obiektu znajduje się sporej wielkości zalesienie, które doskonale sprawdzi się podczas organizacji pikników oraz spotkań towarzyskich.
Jakie wydarzenia odbywają się w Teatrze Letnim w Inowrocławiu? Koncerty i eventy
Wydarzenia, które odbywają się w Teatrze Letnim w Inowrocławiu, to w głównej mierze koncerty i festiwale muzyczne. Do tej pory na scenie wystąpili m.in. tacy znani artyści, jak JAMAL, Cleo oraz Roxie Węgiel.
Kiedy został otworzony Teatr Letni w Inowrocławiu?
Placówka funkcjonuje od kilkunastu lat. W 2020 roku teatr przeszedł modernizację.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też