Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Państwowa Szkoła Muzyczna I i II Stopnia Inowrocław

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II Stopnia Inowrocław

Inowrocław, Jana Kilińskiego 16A
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II Stopnia InowrocławOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II Stopnia Inowrocław została wyposażona w piękną i nowoczesną salę koncertową im. Ireny Dubiskiej, która została przystosowana do organizacji wszelkich wydarzeń kulturalnych. Aula posiada 250 miejsc siedzących oraz odpowiednie nagłośnienie i oświetlenie. Organizowane w Państwowej Szkole Muzycznej I i II Stopnia Inowrocław wydarzenia stanowią dobry sposób na udany wieczór. Bilety no organizowane atrakcje są dostępne m.in. na eBilet.pl.

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II Stopnia Inowrocław - wydarzenia

Atrakcje w Państwowej Szkole Muzycznej I i II Stopnia Inowrocław to doskonały sposób na niezapomnianą rozrywkę. Na terenie Sali organizowane są wydarzenia muzyczne oraz zróżnicowane widowiska kulturalne dla widzów w każdym wieku. Tłumy fanów muzyki na żywo przyciągają występy znanych artystów. Organizowane w Państwowa Szkoła Muzyczna I i II Stopnia Inowrocław koncerty to wyjątkowe atrakcje na mapie Inowrocławia, oferujące jedyną w swoim rodzaju rozrywkę, która dostarczy moc wrażeń i emocji.

Jakie wydarzenia miały miejsce na scenie Państwowej Szkoły Muzycznej I i II Stopnia Inowrocław? Koncerty zorganizowane w tym miejscu umożliwiły widzom ujrzenie na żywo takich występów jak m.in. koncerty Orkiestry AMADEUS, Zaduszki Jazzowe oraz widowiska muzyczne w ramach Sceny Barokowej, będące doskonałą okazją do posłuchania muzyki innej niż zwykle. Warto na bieżąco śledzić aktualności kulturalne, odbywające się w Państwowej Szkole Muzyczne I i II stopnia Inowrocław. Koncerty i pozostałe liczne atrakcje są często biletowane – wejściówki i bilety są dostępne na stronie eBilet.pl. Jeśli planujesz wybrać się na nadchodzące wydarzenia, zapoznaj się z aktualnym repertuarem placówki. 

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II Stopnia Inowrocław – koncerty 

Do gustu uczęszczającej na wydarzenia publiczności z pewnością przypadną propozycje eventów kulturalnych odbywających się w Państwowej Szkole Muzycznej I i II Stopnia Inowrocław. Koncerty uwzględniają doskonale skrojony repertuar występów artystów, którzy dostarczą mnóstwa dobrej energii i świetnej zabawy. To widowiska, na których nie sposób dobrze się nie bawić. Muzyka na żywo cieszy się zawsze ogromnym zainteresowaniem miłośników kultury wyższej (i nie tylko). Na wydarzenia w Państwowej Szkole Muzycznej I i II Stopnia Inowrocław, bilety dostępne są w sprzedaży na eBilet.pl.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Państwowa Szkoła Muzyczna I i II Stopnia Inowrocław?
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II Stopnia znajduje się przy ul. Jana Kilińskiego 16A w Inowrocławiu.
Jakie wydarzenia odbyły się w Państwowej Szkole Muzycznej I i II Stopnia Inowrocław?
Organizowane przez Państwową Szkołę Muzyczną I i II Stopnia Inowrocław widowiska kulturalne przyciągają widzów w każdym wieku. Odbyły się tu m.in. Orkiestry AMADEUS, Zaduszki Jazzowe oraz widowiska muzyczne w ramach Sceny Barokowej.
Kiedy została utworzona Państwowa Szkoła Muzyczna I i II Stopnia Inowrocław?
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II Stopnia Inowrocław powstała w 1950 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też