Na czasie

wystawa-legovoucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Szkoła Podstawowa nr 6 w Rumi

Szkoła Podstawowa nr 6 w Rumi

Rumia, ul. Sienkiewicza 30
Szkoła Podstawowa nr 6 w RumiOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Rumia jest miastem położonym w województwie pomorskim, w powiecie wejherowskim. Miasto wraz z Wejherowem i Redą tworzą zespół trzech miast, nazywany Małym Trójmiastem Kaszubskim. Jest największym polskim miastem niebędącym siedzibą powiatu.

Rumia stale zyskuje na popularności wśród turystów, którzy chętnie wybierają na wypoczynek mniejsze miejscowości w województwie pomorskim. Rumia słynie z wielu atrakcji, które doceniają podróżnicy nie tylko Polski. Warto również wspomnieć, że miasto jest gospodarzem wielu fantastycznych wydarzeń kulturalnych, podczas których widzowie mają przyjemność ujrzeć na żywo występy swoich ulubionych artystów.

Wydarzenia kulturalne, odbywające się w Rumi, to interesujące propozycje artystyczne, które przypadną do gustu nie tylko mieszkańcom miasta, ale wszystkim miłośnikom rozrywki. Jednym z miejsc, organizujących eventy kulturalne, zasługującym na uwagę, jest Szkoła Podstawowa nr 6 w Rumi. Na nadchodzące wydarzenia i koncerty, bilety dostępne są w sprzedaży przez Internet i na eBilet.pl.

Szkoła Podstawowa nr 6 w Rumi - wydarzenia

Sala Szkoły Podstawowej nr 6 w Rumi została wyposażona w odpowiedniej jakości sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy, co wpływa na jakość organizowanych tu wydarzeń i koncertów.  Na terenie obiektu odbywa się wiele interesujących imprez kulturalnych, podczas których artyści prezentują występy w zróżnicowanych gatunkach muzycznych. Widzowie mają również przyjemność uczestniczyć w wielu ciekawych widowiskach, dedykowanych nawet najmłodszej publiczności.

Organizowane w Szkole Podstawowej nr 6 w Rumi koncerty to mnóstwo ciekawych propozycji występów artystycznych, które przypadną do gustu niejednemu widzowi. Publiczność pokochają to miejsce za wyjątkową atmosferą oraz zabawę z mnóstwem dawki niezapomnianych emocji. Dlaczego warto odwiedzić Szkoła Podstawowa nr 6 w Rumi? Wydarzenia i imprezy muzyczne cieszą się dużą popularnością wśród widzów z miasta i okolic, o czym świadczy liczba sprzedanych biletów.

Jakie eventy miały miejsce w obiekcie? Odbył się tu m.in. Naukowy Jumbo Jet, czyli interaktywne warsztaty naukowe. Za pomocą mobilnego laboratorium możliwe było przeprowadzenie wielu ciekawych eksperymentów, które ukazują, jak fascynująca może być nauka przez zabawę. Na nadchodzące wydarzenia organizowane przez Szkołę Podstawową nr 6 w Rumi, bilety dostępne są na eBilet.pl

Szkoła Podstawowa nr 5 w Rumi – koncerty

Do gustu widzów uczęszczających na wydarzenia, mające tu miejsce, z pewnością przypadną propozycje eventów kulturalnych. Repertuar eventów kulturalnych, organizowanych przez Szkoła Podstawowa nr 6 w Rumi pełen jest ciekawych atrakcji i wydarzeń, które z pewnością dostarczą mnóstwa świetnej zabawy, również całym rodzinom. To widowiska, na których nie sposób dobrze się nie bawić.

Kalendarium nadchodzących wydarzeń, organizowanych przez Szkołę Podstawową nr 6 w Rumi to propozycje występów, pokazów i wystaw, które zapewnią mnóstwo niezapomnianych chwil. Widzowie, nawet Ci najmłodsi, znajdą tu coś dla siebie. Zapoznaj się z aktualnym harmonogramem imprez i zobacz na żywo najciekawsze eventy kulturalne.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Szkoła Podstawowa nr 6 w Rumi?
Szkoła Podstawowa nr 6 w Rumi znajduje się przy ul. Henryka Sienkiewicza 30.
Jakie wydarzenia odbywają się w Szkoła Podstawowa nr 6 w Rumi?
W Szkole Podstawowej nr 6 w Rumi mają miejsce wydarzenia kulturalne i koncerty. Odbyła się tu m.in. wystawa pt. Naukowy Jumbo Jet.
Kiedy został otworzony Szkoła Podstawowa nr 6 w Rumi?
Szkoła Podstawowa nr 6 w Rumi została utworzona w 1960 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też