Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskadawid-podsiadlo
Home Miejsce Disco Shot's Rumia

Disco Shot's Rumia

Rumia, Generała Henryka Dąbrowskiego 53
Disco Shot's RumiaOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Położona około 12 km od Gdyni Rumia to miasto tworzące wraz z Wejherowem i Redą tzw. Małe Trójmiasto Kaszubskie. Jest jednym z bardziej malowniczych miejsc w regionie, w którym nie brakuje również dobrej rozrywki. Takową oferuje Disco Shot’s Rumia – pub muzyczny znany z występów największych gwiazd stand-upu i koncertów z muzyką na żywo.

Disco Shot's Rumia – wydarzenia i występy stand-up

Wśród organizowanych w Disco Shot’s Rumia wydarzeń warto wyróżnić przede wszystkim stand-upy. To w tym miejscu w styczniu 2023 roku ze swoim autorskim programem “Żółć” występował Mieszko Minkiewicz. Komik znany jest między innymi z licznych wystąpień na antenach TVP 2, TVP Rozrywka, Nowa TV i Comedy Central, a także roastu Mariusza Pudzianowskiego.

Na scenie Disco Shot’s Rumia w lutym 2023 roku można było również obejrzeć stand-up “Sztos” Marcina Zbigniewa Wojciecha. Ma on na swoim koncie ponad 1500 występów, w tym w na antenach Polsatu, Comedy Central oraz TVP 2. Komik na swoim kanale na YouTubie zebrał już ponad 30 milionów wyświetleń.

W odbywających się w Disco Shot’s Rumia wydarzeniach brali udział najbardziej rozpoznawalni stand-uperzy w Polsce, tacy jak Kuba Dąbrowski, Łukasz Kowalski, Bartek Strusiński, Filip Puzyr, Damian Skórka i wielu innych.

Disco Shot's Rumia – koncerty i imprezy muzyczne

Disco Shot’s Rumia to jedno z najważniejszych miejsce na mapie koncertowej regionu. Występujący w tym miejscu artyści należą do czołówki polskiej sceny. W Disco Shot’s Rumia koncert zagrała ETNA – polska piosenkarka znana z takich przebojów jak “Rolnik”, “Maminsynek”, Misiak”, “Milioner, “Dziadek”, które na platformie YouTube mają po kilka milionów wyświetleń.

Do muzyki disco polo w Disco Shot’s Rumia można było bawić się również podczas koncertu Markusa P. Artysta jest autorem licznych przebojów, dobrze znanych ze stacji radiowych, festiwali muzycznych i wydarzeń plenerowych. Należą do nich: “Kitty Kitty Meow”, “Hula Ula”, “Wake up”, “Pozwól pokochać”, “Bawimy się”. Podczas swojej kariery współpracował między innymi ze Stachurskym, zespołem Boys i Danzelem.

Disco Shot's Rumia – wydarzenia, których nie możesz przegapić

Disco Shot’s Rumia nie spoczywa na laurach i już teraz planuje wydarzenia na nadchodzące tygodnie. Niedługo do Rumi po raz kolejny zawita Filip Puzyr, który będzie głównym prowadzącym występu stand-up typu open-mic. Podczas imprezy wystąpią również inni uznani komicy.

W styczniu 2024 w Disco Shot’s Rumia swoje umiejętności zaprezentują Ewa Fajfer i Dominik Kalbarczyk, znani z nietypowych historii i humorystycznych spostrzeżeń na temat otaczającej ich rzeczywistości.

Z kolei planowane w Disco Shot’s Rumia koncerty będą świetną okazją do posłuchania na żywo swoich ulubionych artystów muzycznych. Bilety na zbliżające się wydarzenie możesz zarezerwować już teraz przez platformy internetowe, takie jak eBilet.pl.

Disco Shot's Rumia – bilety na wydarzenia

Małe Trójmiasto Kaszubskie to świetna alternatywa dla Gdańska, Gdyni i Sopotu. Pub muzyczny Disco Shot’s Rumia wyróżnia się unikatową atmosferą i humorystycznymi wystąpieniami, które cieszą się dużym zainteresowaniem mieszkańców z okolicy.

Zastanawiasz się, gdzie spędzić miły wieczór, posłuchać dobrej muzyki czy pośmiać się w towarzystwie najlepszych stand-uperów w kraju? Wybierz Disco Shot’s Rumia – bilety na wydarzenia możesz zakupić stacjonarnie lub przez Internet.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Disco Shot's Rumia?
Disco Shot’s Rumia znajduje się w powiecie wejherowskim, 12 km od Gdyni. Dokładny adres klubu to ul. Generała Henryka Dąbrowskiego 53, 84-230 Rumia.
Jakie wydarzenia odbywają w Disco Shot's Rumia?
Disco Shot’s Rumia to miejsce znane z najlepszych występów stand-upowych w regionie. W pubie organizowane są również koncerty i wydarzenia specjalne.
Kiedy został otworzony Disco Shot's Rumia?
Disco Shot’s Rumia został otworzony w 2018 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też