Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Szkoła Podstawowa nr 2 Reda

Szkoła Podstawowa nr 2 Reda

Reda, Aleksandra Zawadzkiego 12
Szkoła Podstawowa nr 2 RedaOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Reda jest kaszubskim miastem, znajdującym się w północnej części Polski w województwie pomorskim. Położna jest nad rzeką Reda. Stanowi część Małego Trójmiasta Kaszubskiego. Co roku, najczęściej w okresie wakacyjnym, przybywają tu turyści spragnieni kontaktu z naturą, chcący uciec od miejskiego zgiełku i gwaru najpopularniejszych miejscowości nadmorskich. Odbywają się tu liczne wydarzenia kulturalne, w postaci występów artystycznych i koncertów, które uwielbiają miłośnicy rozrywki. Bilety na eventy dostępne są na eBilet.pl.

Wydarzenia organizowane w Redzie to niepowtarzalne propozycje, które z całą pewnością przypadną do gustu mieszkańcom miasta oraz przyjezdnym. Jednym z miejsc, w których odbywają się eventy, jest Szkoła Podstawowa nr 2 w Redzie. Bilety na nadchodzące wydarzenia i koncerty stanowią gwarancję możliwości uczestniczenia we wspaniałej zabawie.

Szkoła Podstawowa nr 2 Reda – wydarzenia

Sala Szkoły Podstawowej nr 2 w Redzie została wyposażona w odpowiedniej jakości sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy, co wpływa na wysoką jakość organizowanych tu wydarzeń. Na terenie obiektu odbywa się wiele interesujących koncertów oraz występów, prezentujących różne gatunki muzyczne oraz widowiska kulturalne, idealne zarówno dla starszych widzów, jak i znacznie młodszych. Organizowane w Szkole Podstawowej nr 2 w Redzie koncerty to niezapomniane występy artystyczne, które przypadną do gustu niejednemu widzowi. Widzowie pokochają to miejsce za wyjątkową atmosferę oraz zabawę z mnóstwem dawki niezapomnianych emocji.

Dlaczego warto odwiedzić Szkoła Podstawowa nr 2 Reda? Wydarzenia i imprezy muzyczne cieszą się dużą popularnością wśród widzów z miasta i okolic, o czym świadczy liczba sprzedanych biletów. Jakie eventy miały miejsce w obiekcie? Odbył się tu m.in. Naukowy Jumbo Jet, czyli interaktywne warsztaty naukowe. Za pomocą mobilnego laboratorium możliwe było przeprowadzenie wielu ciekawych eksperymentów, które udowodniły, że nauka przez zabawę jest fascynująca. Na nadchodzące wydarzenia organizowane przez Szkołę Podstawową nr 2 w Redzie bilety dostępne są na eBilet.pl.

Szkoła Podstawowa nr 2 Reda – bilety

Do gustu uczęszczających na wydarzenia widzów, z pewnością przypadną propozycje eventów kulturalnych organizowanych przez Szkołę Podstawową nr 2 w Redzie. Repertuar wydarzeń rozrywkowych zawiera mnóstwo ciekawych propozycji, które z pewnością dostarczą mnóstwa świetnej zabawy. To widowiska dla osób, które cenią sobie kontakt z nowo poznanymi ludźmi – nie sposób nie zawrzeć tu cennych znajomości.

Kalendarium nadchodzących wydarzeń organizowane przez Szkołę Podstawową nr 2 w Redzie to zróżnicowany repertuar, pełen ciekawych propozycji występów, pokazów i wystaw, które zapewnią mnóstwo niezapomnianych chwil. Widzowie, niezależnie od wieku, znajdą tu coś dla siebie. Zapoznaj się z aktualnym harmonogramem imprez i zobacz na żywo najciekawsze eventy kulturalne. Na wejściu obowiązuje biletowanie – do Szkoły Podstawowej nr 2 w Redzie bilety na poszczególne imprezy dostępne są m.in. w sprzedaży internetowej na stronie - eBilet.pl.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Szkoła Podstawowa nr 2 w Redzie?
Szkoła Podstawowa nr 2 Reda znajduje się przy ul. Aleksandra Zawadzkiego 12.
Jakie wydarzenia odbywają się w Szkole Podstawowej nr 2 w Redzie?
W Szkole Podstawowej nr 2 w Redzie odbywają się wydarzenia kulturalne, koncerty i wystawy. Miały tu miejsce m.in. interaktywne warsztaty naukowe pt. Naukowy Jumbo Jet.
Kiedy została utworzona Szkoła Podstawowa nr 2 w Redzie?
Szkoła Podstawowa nr 2 Reda powstała w 1964 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też