Na czasie

wystawa-legovoucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Szkoła Podstawowa nr 4 Reda

Szkoła Podstawowa nr 4 Reda

Reda, Łąkowa 36/38
Szkoła Podstawowa nr 4 RedaOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Reda to urokliwe miasto, znajdujące się w północnej części Polski. Położone jest w województwie pomorskim, w pradolinie Redy-Łeby. To jedno z miast Małego Trójmiasta Kaszubskiego i część aglomeracji Trójmiasta.

Reda zapewnia mieszkańcom i przyjezdnym różnorodne atrakcje. Jest chętnie odwiedzana przez miłośników podróży, zdecydowanie preferujących mniejsze nadmorskie miejscowości. Reda to również miasto rozrywkowe, które oferuje wiele różnych form zabawy dla fanów wydarzeń kulturalnych. Odbywają się tu nie tylko koncerty, ale również ciekawe widowiska, pokazy czy wystawy. Na wiele nadchodzących eventów kulturalnych odbywające się w Szkoła Podstawowa nr 4 Reda bilety dostępne są przez Internet i na eBilet.pl.

Organizowane w Redzie wydarzenia cieszą się zainteresowaniem mieszkańców i turystów, spragnionym porządnej dawki rozrywki. Jednym z ciekawych miejsc, organizujących wiele eventów, w tym również dla najmłodszych widzów, jest Szkoła Podstawowa nr 4 w Redzie, placówka edukacyjna, która dba o dostarczanie zarówno wiedzy, jak i zabawy. Bilety na wydarzenia i koncerty dostępne są w sprzedaży przez Internet i na eBilet.pl.

Szkoła Podstawowa nr 4 Reda - wydarzenia

Szkoły Podstawowej nr 2 Reda została wyposażona w salę z wysokiej jakości sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy. Dzięki temu organizowane tu wydarzenia przeprowadzane są w profesjonalny sposób. Na terenie obiektu odbywa się wiele interesujących koncertów oraz widowisk kulturalnych zarówno dla widzów młodszych, jak i nieco starszych. Mają tu również miejsce pokazy i wystawy naukowe, które dostarczają ogromnej dawki wiedzy poprzez zabawę. Organizowane w Szkole Podstawowej nr 4 w Redzie koncerty - oferują mnóstwo ciekawych propozycji występów artystycznych, które przypadną do gustu niejednemu widzowi. Eventy kulturalne odbywające się w tym miejscu to gwarancja dobrej, niezapomnianej zabawy dla wszystkich zainteresowanych.

Dlaczego warto odwiedzić Szkoła Podstawowa nr 4 Reda? Wydarzenia i imprezy muzyczne cieszą się dużą popularnością wśród widzów z miasta i okolic, o czym świadczy liczba sprzedanych biletów. Jakie eventy miały tu miejsce? Dużym zainteresowaniem cieszył się m.in. Naukowy Jumbo Jet – interaktywne warsztaty naukowe. Mobilne laboratorium umożliwiło przeprowadzenie wielu fascynujących eksperymentów, które uczyły chętnych poprzez zabawę. Na wydarzenia organizowane przez Szkołę Podstawową nr 4 w Redzie bilety dostępne są na eBilet.pl.

Szkoła Podstawowa nr 4 Reda – bilety

Szkoła Podstawowa nr 4 Reda uznawane jest za miejsce, oferujące rozrywkę dla wszystkich miłośników kultury, niezależnie od wieku. Fanom różnych form rozrywki, z pewnością przypadną do gustu propozycje eventów kulturalnych mających tu miejsce. Nadchodzące wydarzenia to zróżnicowany repertuar, pełen ciekawych propozycji, które na długo zapadną w pamięci.

Na organizowanych przez Szkołę Podstawową nr 4 Reda eventach kulturalnych widać pod sceną tłumy zainteresowanych rozrywką widzów. Nadchodzące eventy kulturalne to gwarancja spędzenia niezapomnianych chwil, również w gronie najbliższych. Zapoznaj się z aktualnym repertuarem i zobacz na żywo to, co przygotowała Szkoła Podstawowa nr 4 Reda. Bilety dostępne są m.in. w sprzedaży internetowej na stronie eBilet.pl.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Szkoła Podstawowa nr 4 w Redzie?
Szkoła Podstawowa nr 4 w Redzie znajduje się przy ul. Łąkowej 36/38.
Jakie wydarzenia odbywają się w Szkole Podstawowej nr 4 w Redzie?
W Szkole Podstawowej nr 4 w Redzie odbywają się wydarzenia kulturalne, koncerty i wystawy. Miały tu miejsce m.in. interaktywne warsztaty naukowe pt. Naukowy Jumbo Jet.
Kiedy została utworzona Szkoła Podstawowa nr 4 Reda?
Szkoła Podstawowa nr 4 Reda została utworzona w 1988 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też