Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Szkoła Podstawowa nr 6 Reda

Szkoła Podstawowa nr 6 Reda

Reda, Gniewowska 33
Szkoła Podstawowa nr 6 RedaOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Reda jest kaszubską miejscowością, znajdującą się w północnej części Polski, w województwie pomorskim. Położna jest w Pradolinie Redy-Łeby nad rzeką Reda i stanowi jedno z miast Małego Trójmiasta Kaszubskiego. Jest również częścią aglomeracji Trójmiasta.

Co roku miasto to cieszy się popularnością wśród turystów, którzy chętnie wybierają się na wakacje do mniejszych miejscowości w województwie pomorskim. Reda słynie z wielu atrakcji, które doceniają przyjezdni z całej Polski. Dużym zainteresowaniem cieszą się wydarzenia kulturalne i występy artystyczne, które doceniają wszyscy miłośnicy rozrywki. Na wiele nadchodzących eventów kulturalnych w Szkole Podstawowej nr 6 w Redzie, bilety dostępne są przez Internet i na eBilet.pl.

Szkoła Podstawowa nr 6 Reda – o obiekcie

Szkoła nieustannie rozbudowuje się. W ostatnich latach powstały tu boiska, zielona klasa place zabaw, a także sala gimnastyczna. W następnych latach placówka zostanie rozbudowana w celu polepszenia komfortu nauki i pracy.

Wydarzenia kulturalne odbywające się w Redzie to fantastyczne propozycje, które przypadną do gustu nie tylko mieszkańcom miasta. Jednym z miejsc organizujących wiele eventów, jest Szkoła Podstawowa nr 6 w Redzie, która dostarcza swoimi rozrywkowymi propozycjami wiele dobrej zabawy i masę pozytywnych wibracji. Na bieżące i nadchodzące wydarzenia i koncerty bilety dostępne są w sprzedaży przez Internet i na eBilet.pl.

Szkoła Podstawowa nr 6 Reda – wydarzenia

Propozycje odbywających się tu wydarzeń i koncertów stanowią doskonałą okazję do rozrywki dla wszystkich miłośników kultury, szukających sposobu oderwania się od codziennych obowiązków. Wydarzeniami cieszącymi się największym zainteresowaniem odwiedzających Szkołę Podstawową nr 6 w Redzie są koncerty oraz wystawy, które zachwycą niejednego widza, niezależnie od wieku.

Dlaczego warto odwiedzić Szkoła Podstawowa nr 5 Reda? Wydarzenia i imprezy muzyczne cieszą się dużą popularnością wśród widzów z miasta i okolic, o czym świadczy ilość sprzedanych biletów. Jakie eventy miały miejsce w obiekcie? Odbył się tu m.in. Naukowy Jumbo Jet, czyli interaktywne warsztaty naukowe. Za pomocą mobilnego laboratorium możliwe było przeprowadzenie wielu ciekawych eksperymentów, które ukazują, jak fascynująca może być nauka przez zabawę. Na nadchodzące wydarzenia organizowane przez Szkołę Podstawową nr 6 w Redzie bilety dostępne są na eBilet.pl.

Szkoła Podstawowa nr 6 Reda – koncerty

Kalendarium nadchodzących eventów kulturalnych, odbywających się w placówce prezentuje się naprawdę obiecująco. To ciekawe występy artystyczne i wystawy, będące doskonałym pomysłem na spędzenie czasu wolnego wspólnie z rodziną. Dlaczego warto zapoznać się z repertuarem Szkoła Podstawowa nr 6 Reda? Wydarzenia, które będą miały miejsce w nadchodzących miesiącach to niewątpliwie gratka dla miłośników rozrywki pod każdą postacią.

Zachęcamy zatem do śledzenia kalendarium nadchodzących imprez kulturalnych, organizowanych przez placówkę oświatową w Redzie. Na organizowanych wydarzeniach obowiązuje biletowanie, o czym warto pamiętać, planując wyjście na eventy odbywające się w Szkole Podstawowej nr 6 w Redzie.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Szkoła Podstawowa nr 6 Reda?
Szkoła Podstawowa nr 6 Reda znajduje się przy ul. Gniewowskiej 33.
Jakie wydarzenia odbywają się w Szkole Podstawowej nr 6 w Redzie?
W Szkole Podstawowej nr 6 w Redzie odbywają się koncerty, wydarzenia kulturalne, m.in. interaktywne warsztaty naukowe pt. Naukowy Jumbo Jet.
Kiedy została utworzona Szkoła Podstawowa nr 6 Reda?
Szkoła Podstawowa nr 6 Reda została utworzona w 1999 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też