Stargardzkie Centrum Kultury

Stargardzkie Centrum Kultury

Stargardzkie Centrum Kultury powstało w 1983 roku i jest samorządową instytucją kultury
w Stargardzie. Pierwotnie nazywany Miejskim Domem Kultury, znajdował się w piwnicach Książnicy Stargardzkiej. W rok po uruchomieniu zmienił lokalizację i odtąd nową siedzibą był dawny budynek aresztu śledczego ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 105.

 

Stargardzkie Centrum Kultury – o obiekcie

Do 1999 roku Stargardzkie Centrum Kultury nie posiadało własnej sceny widowiskowej, a spektakle wystawiano w gościnnych salach. Jakiś czas później do użytku została oddana Sala Baletowa i Mała Scena. W 2005 roku rozpoczęto prace modernizacyjne i budowę sali widowiskowej. Pięć lat później Centrum Kultury uzyskało możliwość prowadzenia pokazów kinowych w 3D. Dzięki dofinansowaniu z Unii Europejskiej w 2013 roku w obiekcie otwarto nową salę. Pozwoliło to na rozszerzenie repertuaru Stargardzkiego Centrum Kultury i oferty rozrywkowej. Centrum jest organizatorem wielu imprez cyklicznych takich jak Stargardzki Dzień Dziecka, Ogólnopolskie Warsztaty Piosenki Artystycznej, Stargardzka Noc Kabaretowa, Dni Stargardu.

 

Stargardzkie Centrum Kultury - wydarzenia

Centrum Kultury w Stargardzie organizuje i koordynuje wiele wydarzeń kulturalno-rozrywkowych, odbywających się na terenie miasta. W przestronnych pomieszczeniach odbywają się koncerty muzyczne, spotkania z gwiazdami sceny kabaretowej, spektakle w najlepszej obsadzie aktorskiej.

 

Kto pojawił się do tej pory na scenie Stargardzkiego Centrum Kultury? Koncerty Edyty Geppert, zespołu Muchy, Raz Dwa Trzy, Koncert Wiedeński, Zbigniewa Wodeckiego, Włodzimierza Korcza, Alicji Majewskiej, Olgi Bończyk, Macieja Maleńczuka i wielu innych przyciągnęły publiczność przed scenę. Bilety na te wydarzenia sprzedały się błyskawicznie!

 

W obiekcie organizowane są również niezapomniane spektakle teatralne. Stargardzkie Centrum Kultury ugościło widzów na przedstawieniach Chcesz się bawić? Zadzwoń!, Pomoc domowa, Szalone nożyczki, Mayday 2, Skok w bok, Miłość z dostawą do domu, Lunch o północy i wiele innych. Wśród nich był także spektakl selfie.com.pl, o nawiązywaniu relacji przez Internet i wielkiej miłości, która rozpoczęła się na mediach społecznościowych. Na scenie w głównych rolach wystąpili Małgorzata Zajączkowska, Julia Kamińska, Kamil Kula i Piotr Zelt.

 

Stargardzkie Centrum Kultury – koncerty 2022

A już niebawem – kolejne wielkie wydarzenia! Stargardzie Centrum Kultury – koncerty 2022 z pewnością zapadną publiczności w pamięć. Na scenie pojawi się m.in. Andrzej Piaseczny w trasie The best. Publiczność będzie miała okazję posłuchać największych przebojów artysty, które zna chyba cała Polska – również utworów z repertuaru Mafia, nagranych we współpracy z Sewerynem Krajewskim i Robertem Chojnackim.

 

Wśród najbliższych spektakli w Stargardzkim Centrum Kultury wyróżnić należy przedstawienie Serca na odwyku – hit komediowy prosto z Broadwayu. To historia dwóch małżeństw, które wpadły w rutynę i nie mają nadziei na poprawę swojego życia. Bohaterowie odkryją jednak, że na zmiany nigdy nie jest za późno! Serca na odwyku to niebanalna komedia o relacjach damsko-męskich, pełna przezabawnych sytuacji i dialogów. Na scenie w głównych rolach pojawią się znani i lubiani Cezary Żak, Katarzyna Żak, Hanna Śleszyńska, Michał Piela. Aby móc uczestniczyć w wydarzeniu należy mieć przy sobie bilet. Stargardzkie Centrum Kultury czeka na Ciebie!

 

FAQ:

Gdzie znajduje się Stargardzkie Centrum Kultury?

Stargardzkie Centrum Kultury znajduje się w Stargardzie, przy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 105.

 

Jakie wydarzenia odbyły się w Stargardzkim Centrum Kultury?

W Stargardzkim Centrum Kultury odbyły się koncerty zespołu Muchy, Raz Dwa Trzy, Edyty Geppert, Włodzimierza Korcza, Zbigniewa Wodeckiego Alicji Majewskiej, Macieja Maleńczuka, spektakle teatralne Szalone nożyczki, Mayday 2, Zadzwoń!, Pomoc domowa, Skok w bok, Miłość z dostawą do domu i wiele innych.

 

Kiedy utworzone zostało Stargardzkie Centrum Kultury?

Stargardzkie Centrum Kultury utworzone zostało w 1983 roku.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Stargardzkie Centrum Kultury
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Piłsudskiego 105
73-110 Stargard

Wydarzenia w obiekcie

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/