Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfame-mmaaudioriversun-festival
Home Miejsce Motor Rock Bar

Motor Rock Bar

Słupsk, Anny Łajming 3
Sprawdź wydarzenia
Motor Rock BarOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Motor Rock Pub to miejsce, które cieszy się dużym zainteresowaniem wśród miłośników muzyki rockowej, punkowej oraz metalu. Lokal odznacza się wysokiej jakości akustyką, co ma ogromny wpływ na odbywające się tu koncerty i wydarzenia kulturalne. Wyposażenie klubu pozwala cieszyć się eventami na najwyższym poziomie – za odpowiednią oprawę odpowiada tu odpowiedniej jakości sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy, stanowiący duży atut tego miejsca.

Powstały w 2004 roku Motor Rock Pub to lokal, który odznacza się niepowtarzalną atmosferą. Jest to przestrzeń, stwarzająca odpowiednie warunki nie tylko do zabawy i koncertów, ale również do spotykania się z ludźmi o podobnych zainteresowaniach i pasjach. Wyjątkowy, rockowy klimat to coś, co z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom ciężkich brzmień. Ściany zdobią plakaty legendarnych zespołów, a wyjątkowe wnętrze przywołuje ducha rock’n’rolla.

Odbywające się w słupskim lokalu wydarzenia kulturalne cieszą się dużym zainteresowaniem nie tylko mieszkańców miasta – świadczy o tym wysoka frekwencja na poszczególne eventy oraz ilość sprzedawanych biletów. Mające miejsce w Motor Rock Pub koncerty to koncerty artystów reprezentujących odmiany rocka, metalu czy punka – zarówno tych z ogólnopolskiej czołówki, jak i tych znajdujących się u progu kariery. Bilety na nadchodzące wydarzenia dostępne są w sprzedaży stacjonarnej oraz on-line, m.in. przez platformę eBilet.pl.

Motor Rock Pub – wydarzenia

Motor Rock Pub zapewnia przede wszystkim nieskończone pokłady gitarowego grania, prezentowanego zarówno przez znanych szerokiej publiczności artystów, jak i młodych reprezentantów sceny muzycznej. Odbywające się w słupskim klubie muzycznym imprezy od lat dostarczają widzom mnóstwa atrakcji i niezapomnianych przeżyć.

Dlaczego warto odwiedzić Motor Rock Pub? Wydarzenia kulturalne, mające tu miejsce, to doskonały wybór dla entuzjastów szeroko pojętej rockowej scenie i nie tylko. Na scenie Motor Rock Pub wystąpili m.in. Drown My Day, Guns In Chain, Apteka, Gutek, Corruption, Łydka Grubasa, Jan Jarecki oraz VENFLON. W Motor Rock Pub artyści zapewniają publiczności niezwykłe widowisko, dzięki czemu koncerty i wydarzenia stają się prawdziwym, niezapomnianym i pełnym energii show. Na wiele spośród nadchodzących eventów, mających miejsce w Motor Rock Pub, bilety dostępne są w sprzedaży przez Internet i na eBilet.pl.

Motor Rock Pub – bilety

Motor Rock Pub jest miejscem, w którym muzyka odgrywa pierwszorzędną rolę. Odbywające się tu eventy to prawdziwe energetyzujące i niezapomniane występy, które z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających entuzjastów koncertów ze Słupska i okolic. Doskonale skrojony repertuar uwzględnia występy szerokiej gamy artystów, uwielbianych przez miłośników muzyki na żywo, którzy najwyżej cenią sobie możliwość ujrzenia swoich ulubionych artystów.

Organizowane przez Motor Rock Bar koncerty to gwarancja wyjątkowej rozrywki, której nie można przegapić. Zachęcamy do regularnego śledzenia informacji na temat aktualnego repertuaru, co umożliwi zobaczenie na żywo wielu występów swoich ulubionych artystów. Na nadchodzące wydarzenia, organizowane przez Motor Rock Bar, bilety dostępne są zarówno w formie stacjonarnej, jak i po uprzedniej rezerwacji.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Motor Rock Pub?
Motor Rock Pub znajduje się przy ul. Anny Łajming 3 w Słupsku.
Jakie wydarzenia odbywają się w Motor Rock Pubie w Słupsku?
Na scenie Motor Rock Pub wystąpiło wielu artystów, reprezentującej scenę rockową, metalową i alternatywną, takich jak Drown My Day, Guns In Chain, Apteka, Karcer oraz Morbid Evils.
Kiedy powstał Motor Rock Pub?
Motor Rock Pub powstał w 2004 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też