Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadlofame-mma
Home Miejsce Sala teatralna im. Czesława Miłosza w Siemianicach k. Słupska

Sala teatralna im. Czesława Miłosza w Siemianicach k. Słupska

Siemianice, Słupska 42
Sala teatralna im. Czesława Miłosza w Siemianicach k. SłupskaOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Sala Teatralna należy do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Czesława Miłosza w Siemianicach. Obiekt ma siedzibę w wyjątkowym miejscu, które mimo niewielkiej odległości od miasta jest prawdziwą oazą spokoju. Piękne otoczenie natury, tuż w pobliżu lasów, łąk i gospodarstw, pozwala na odpoczynek od codziennych trosk. Bezpośrednio przed budynkiem znajduje się przystanek autobusowy, więc nie ma mowy o trudnościach w dotarciu tutaj komunikacją miejską.

Instytucja w ramach swojego działania prowadzi wiele zajęć pozalekcyjnych i warsztatów, takich jak nauka języka angielskiego czy zajęcia pływania i jazdy na łyżwach. Szkoła posiada własną aulę widowiskową, w której organizowane są wszelkiego rodzaju wydarzenia, np. koncerty, spektakle teatralne i spotkania autorskie.

Sala Teatralna im. Czesława Miłosza w Siemianicach – wydarzenia

Organizowane do tej pory w Sali Teatralnej im. Czesława Miłosza w Siemianicach wydarzenia cieszą się niezwykłą popularnością zarówno wśród dzieci oraz młodzieży, jak i dorosłych.

W Siemianicach pojawiła się Mama Na Obrotach w programie "Mój pierwszy raz". To debiutancki i całkowicie autorski program popularnej internetowej artystki, w którym kobieta odnosi się do nowych sytuacji w swoim życiu.

W Sali Teatralnej im. Czesława Miłosza w Siemianicach odbywają się także koncerty. Jednym z nich był występ Kwiatu Jabłoni "Tam, gdzie nas jeszcze nie było" w ramach ostatniej trasy promującej album "Mogło być nic". Kwiat Jabłoni to jeden z najpopularniejszych polskich zespołów młodego pokolenia. Kasia i Jacek Sienkiewiczowie zagrali ponad 200 koncertów, wyprzedali największe i najbardziej prestiżowe polskie sceny. Również i tym razem w Siemianicach salę wypełniły tłumy fanów.

Marika to artystka pisząca teksty piosenek oraz komponująca muzykę nie tylko dla siebie, ale także dla wielu innych artystów. Niezwykle charyzmatyczna i utalentowana młoda dziewczyna od lat podbija polskie sceny. Występ Mariki spotkał się z ogromnym entuzjazmem fanów.

Koncert NutkoSfera – CeZik dzieciom stanowi doskonałą atrakcję dla młodszych odbiorców. NutkoSfera to projekt pod kierownictwem CeZika (Cezarego Nowaka). Artysta znany jest głównie ze swojej unikatowej twórczości, którą dzieli się poprzez kanały na platformie YouTube – "CeZik" oraz "KlejNuty". Od ostatnich kilku lat CeZik tworzy dodatkowo kanał internetowy dla dzieci – NutkoSfera. NutkoSfera i DrobNutki to piosenki dla najmłodszych, które mają za zadanie bawić i uczyć. Celem artysty jest rozwój wrażliwości muzycznej młodych odbiorców.

Sala Teatralna im. Czesława Miłosza w Siemianicach – bilety

Odwiedź to klimatyczne i bogate w historię miejsce, aby przeżyć niezapomniane emocje. Zdobywaj dzięki temu piękne wspomnienia, do których warto powracać przez całe życie. Oferowane przez Salę Teatralną im. Czesława Miłosza w Siemianicach bilety występują w zróżnicowanych i bardzo atrakcyjnych cenach. Nie pozwól, żeby ominęły Cię zaplanowane wydarzenia. Kup swój bilet za pośrednictwem naszej platformy sprzedażowej eBilet.pl.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Sala Teatralna im. Czesława Miłosza w Siemianicach?
Sala Teatralna im. Czesława Miłosza w Siemianicach znajduje się przy ulicy Słupskiej 42 w Siemianicach.
Jakie wydarzenia odbywają się w Sala Teatralna im. Czesława Miłosza w Siemianicach?
W Sali Teatralnej im. Czesława Miłosza w Siemianicach odbywają się koncerty, spektakle teatralne i spotkania autorskie.
Kiedy została otwarta Sala Teatralna im. Czesława Miłosza w Siemianicach?
Sala Teatralna im. Czesława Miłosza w Siemianicach swoimi początkami sięga aż 1926 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też