Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemfame-mmadawid-podsiadlo
Home Miejsce Sensorysie

Sensorysie

Warszawa, Różana 8
SensorysieOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Sensorysie to jedno z wyjątkowych miejsc na mapie Warszawy. Znajduje się przy ul.Różanej 8.

Sensorysie - o obiekcie

Przestrzeń, jaką są Sensorysie, dedykowana jest dzieciom i ich rodzicom. Badania potwierdzają, jak ważne w życiu są bodźce sensoryczne, a miejsce to doskonale wpływa na wszystkie zmysły: wzroku, słuchu, węchu, dotyku, czucia głębokiego i równowagi. W Sensorysiach, atrakcje dla dzieci cieszą się dużym zainteresowaniem. Na powierzchni ponad 800 m² znajduje się wyjątkowa sala zabaw i labirynt sensoryczny. Organizowane są tu również różnorodne wydarzenia, zajęcia oraz warsztaty dla dzieci i rodziców. Bilety na wiele spośród nadchodzących eventów, dostępne są w sprzedaży online.

Sensorysie - wydarzenia dla dzieci

Organizowane w obiekcie Sensorysie atrakcje dla dzieci, to niezapomniana zabawa dla całej rodziny. Sala zabaw została zaprojektowana w taki sposób, aby rozwijać zmysły i prawidłową integrację sensoryczną. Odpowiednie konstrukcje, zabawki i pomoce naukowe to gwarancja dobrze spędzonego czasu. Unikalny i wyjątkowy design wnętrza nawiązuje do polskich lasów, gór i jezior. Został stworzony z należytą precyzją i dbałością o szczegóły. Na wydarzeniach, odbywających się w Sensorysiach, każdy mały odkrywca znajdzie tu coś dla siebie. To doskonała propozycja na idealne popołudnie w gronie najbliższych.

Dlaczego warto odwiedzić Sensorysie? Na wydarzeniach dla dzieci naprawdę dużo się dzieje. To wyjątkowe propozycje atrakcji i zabaw, które nie tylko pozytywnie wpłyną na samopoczucie i atmosferę, ale również sporo nauczą. Dzieci uczą się najlepiej poprzez zabawę, a Sensorysie to do tego doskonałe miejsce. Ogromną popularnością w obiekcie cieszy się labirynt sensoryczny. Scenografia i cały temat przedstawienia zostały stworzone na podstawie najnowszych informacji na temat rozwoju

sensorycznego. Poszczególne sale labiryntu angażują do pracy kolejne zmysły, dzięki czemu dzieci mają okazję odkryć, jak działa wzrok, słuch, węch, dotyk, czym jest czucie głębokie i równowaga. Labirynt jest wyodrębnioną strefą i zwiedzanie jej odbywa się tylko w obecności przewodnika. Bilety na wydarzenie dostępne są w sprzedaży na eBilet.pl.

Sensorysie - bilety

Atrakcje i wydarzenia organizowane w obiekcie to dobra zabawa dla całej rodziny. Zajęcia i warsztaty przyciągają rodziców z dziećmi w różnym wieku, a Labirynt Sensoryczny cieszy się niesłabnącą popularnością wśród mieszkańców Warszawy i okolic. W Sensorysie wydarzenia zapowiadają się niezwykle interesująco. Scenografia i temat przedstawień Labiryntu Sensorycznego zmienia się cyklicznie, co wpływa na częstość odwiedzin tego miejsca, a propozycje odbywających się tu imprez stanowią doskonały pomysł na zabawę i naukę w jednym.

Zaplanowane w Sensorysie wydarzenia  uwzględniają zróżnicowany repertuar, pełen ciekawych propozycji atrakcji dla dzieci i dorosłych. Obiekt dba, aby różnorodne atrakcje sprostały wymaganiom, a jak wiadomo, dzieci mają również duże oczekiwania. Zapoznaj się z aktualnym harmonogramem eventów i znajdź rozrywkę dla swojej rodziny. Na wydarzenia, organizowane w Sensorysie, bilety dostępne są na eBilet.pl.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

FAQ

Gdzie znajdują się Sensorysie?
Sensorysie znajdują się przy ul. Różanej 8 w Warszawie.
Jakie wydarzenia odbyły się w Sensorysie?
W obiekcie Sensorysie odbywają się zajęcia i warsztaty dla dzieci w każdym wieku, a największą popularnością cieszy się Labirynt Sensoryczny, cyklicznie zmieniający scenografię i tematykę przedstawień.
Kiedy zostały utworzone Sensorysie?
Sensorysie zostały utworzone w 2019 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też