Sala Widowiskowa w Ratuszu, Legionowo
Sala Widowiskowa w Ratuszu, Legionowo

Sala Widowiskowa w Ratuszu, Legionowo

Sala Widowiskowa w Ratuszu to obiekt przynależący do Miejskiego Ośrodka Kultury w Legionowie. Zlokalizowana jest w centrum miasta Legionowo, przy ulicy Józefa Piłsudskiego 41.

 

Sala Widowiskowa Ratusza Miejskiego w Legionowie – o obiekcie

Sala Widowiskowa w Ratuszu znajduje się w nowoczesnym budynku z widną salą, wyposażoną w wysokie okna z możliwością zaciemnienia. Przestrzeń ta przeznaczona jest dla 244 osób. W Sali Widowiskowej w Ratuszu odbywają się różnorodne wydarzenia kulturalno-rozrywkowe, m.in. koncerty, spektakle teatralne, wystawy i wiele innych eventów dla młodszej i starszej widowni.

Sala Widowiskowa w Ratuszu (Legionowo) – koncerty

Koncerty w Sali Widowiskowej w Ratuszu (Legionowo) przyciągają widzów w każdym wieku. Organizowane tu wydarzenia cieszą się dużą popularnością zarówno wśród przyjezdnych, jak i mieszkańców. To doskonała okazja, aby spotkać się z najbliższymi i spędzić cudowny czas przy dźwiękach muzyki na żywo. Jakie imprezy muzyczne odbyły się do tej pory w Sali Widowiskowej w Ratuszu (Legionowo)?

 

Koncerty gwiazd polskiej estrady to typ wydarzeń, które przyciąga tłumy słuchaczy na scenie obiektu pojawiło się mnóstwo artystów, a wśród nich Teresa Werner, Michał Bajor, Happy Sad, Czesław Śpiewa, Stan Borys, Universe, Michał Wiśniewski, Grupa Operowa Sonori Ensemble, Roland Abreu & The Cuban Latin jazz.

 

Wśród wydarzeń, które odbyły się w Sali Widowiskowej w Ratuszu, wymienić należy wspaniały Koncert Wiedeński, podczas którego widzowie mieli niesamowitą okazję, aby usłyszeć znakomitych solistów operowych. Na scenie pojawili się laureaci konkursów muzycznych, najlepsi skrzypkowie, fortepianiści i soliści. Publiczność wsłuchiwała się w utwory Johanna Straussa i arie z operetek "Baron cygański", "Wesoła Wdówka", "Zemsta nietoperza", "Księżniczka Czardasza" oraz "Kraina Uśmiechu". Wybrzmiał walc "Nad Pięknym Modrym Dunajem", "Usta milczą dusza śpiewa" i polka "Tritsch- Tratsch".

 

Sala Widowiskowa w Ratuszu (Legionowo) – spektakle

Jakie wydarzenia odbywają się w Sali Widowiskowej w Ratuszu w Legionowie? Spektakle teatralne z udziałem najpopularniejszych aktorów teatralnych, filmowych i serialowych. To idealna okazja do spotkania swojego ulubionego artysty na żywo. Wśród spektakli, które cieszyły się największym zainteresowaniem wymienić należy „Klimakterium i już”, „Dwoje na huśtawce”, „Klimakterium 2 czyli menopauzy szał”, „Przepraszam, co pan tu robi?”, „Szalone nożyczki”, „Mayday 2”, „Weekend z R.”, „Przychodzi baba do lekarza” i wiele innych.


Sala Widowiskowa w Ratuszu w Legionowie – spektakle – to również występy kabaretowe, które rozbawiają publiczność do łez. Bilety na wydarzenia tego typu sprzedają się jak świeże bułeczki. Na scenie obiektu pojawili się m.in. Marcin Daniec, Kabaret Skeczów Męczących, Piotr Bałtroczyk, Kabaret Ani Mru Mru, Jurki, Abelard Giza, Cezary Pazura, Grzegorz Dolniak, Piotrek Szumowski, Kacper Ruciński.

 

FAQ:

  • Gdzie znajduje się Sala Widowiskowa Ratusza Miejskiego?
    Sala Widowiskowa Ratusza Miejskiego znajduje się w Legionowie (województwo mazowieckie) przy ulicy Piłsudskiego 41.

  • Jakie wydarzenia odbyły się w Sali Widowiskowej Ratusza Miejskiego?
    W Sali Widowiskowej Ratusza Miejskiego odbyło się wiele wydarzeń kulturalno-rozrywkowych, m.in. koncerty Teresy Werner, Michała Bajora, Czesław Śpiewa, Stana Borysa, Universe, Happy Sad, Michała Wiśniewskiego, Koncert Wiedeński i wspaniałe spektakle teatralne.

  • Kiedy została utworzona Sala Widowiskowa Ratusza Miejskiego?
    Sala Widowiskowa Ratusza Miejskiego utworzona została w XX wieku.

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Sala Widowiskowa w Ratuszu, Legionowo
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Piłsudskiego 41
05-120 Legionowo

Wydarzenia w obiekcie

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/