Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Miejsce Sala Widowiskowa w Ratuszu, Legionowo

Sala Widowiskowa w Ratuszu, Legionowo

Legionowo, Piłsudskiego 41
Sala Widowiskowa w Ratuszu, LegionowoOpisDojazd i lokalizacjaWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Sala Widowiskowa w Ratuszu to obiekt przynależący do Miejskiego Ośrodka Kultury w Legionowie. Zlokalizowana jest w centrum miasta Legionowo, przy ulicy Józefa Piłsudskiego 41.

Sala Widowiskowa Ratusza Miejskiego w Legionowie – o obiekcie

Sala Widowiskowa w Ratuszu znajduje się w nowoczesnym budynku z widną salą, wyposażoną w wysokie okna z możliwością zaciemnienia. Przestrzeń ta przeznaczona jest dla 244 osób. W Sali Widowiskowej w Ratuszu odbywają się różnorodne wydarzenia kulturalno-rozrywkowe, m.in. koncerty, spektakle teatralne, wystawy i wiele innych eventów dla młodszej i starszej widowni.

Sala Widowiskowa w Ratuszu (Legionowo) – koncerty

Koncerty w Sali Widowiskowej w Ratuszu (Legionowo) przyciągają widzów w każdym wieku. Organizowane tu wydarzenia cieszą się dużą popularnością zarówno wśród przyjezdnych, jak i mieszkańców. To doskonała okazja, aby spotkać się z najbliższymi i spędzić cudowny czas przy dźwiękach muzyki na żywo. Jakie imprezy muzyczne odbyły się do tej pory w Sali Widowiskowej w Ratuszu (Legionowo)?

Koncerty gwiazd polskiej estrady to typ wydarzeń, które przyciąga tłumy słuchaczy na scenie obiektu pojawiło się mnóstwo artystów, a wśród nich Teresa Werner, Michał Bajor, Happysad, Czesław Śpiewa, Stan Borys, Universe, Michał Wiśniewski, Grupa Operowa Sonori Ensemble, Roland Abreu & The Cuban Latin jazz.

Wśród wydarzeń, które odbyły się w Sali Widowiskowej w Ratuszu, wymienić należy wspaniały Koncert Wiedeński, podczas którego widzowie mieli niesamowitą okazję, aby usłyszeć znakomitych solistów operowych. Na scenie pojawili się laureaci konkursów muzycznych, najlepsi skrzypkowie, fortepianiści i soliści. Publiczność wsłuchiwała się w utwory Johanna Straussa i arie z operetek "Baron cygański", "Wesoła Wdówka", "Zemsta nietoperza", "Księżniczka Czardasza" oraz "Kraina Uśmiechu". Wybrzmiał walc "Nad Pięknym Modrym Dunajem", "Usta milczą dusza śpiewa" i polka "Tritsch- Tratsch".

Sala Widowiskowa w Ratuszu (Legionowo) – spektakle

Jakie wydarzenia odbywają się w Sali Widowiskowej w Ratuszu w Legionowie? Spektakle teatralne z udziałem najpopularniejszych aktorów teatralnych, filmowych i serialowych. To idealna okazja do spotkania swojego ulubionego artysty na żywo. Wśród spektakli, które cieszyły się największym zainteresowaniem wymienić należy „Klimakterium i już”, „Dwoje na huśtawce”, „Klimakterium 2 czyli menopauzy szał”, „Przepraszam, co pan tu robi?”, „Szalone nożyczki”, „Mayday 2”, „Weekend z R.”, „Przychodzi baba do lekarza” i wiele innych.

Sala Widowiskowa w Ratuszu w Legionowie – spektakle – to również występy kabaretowe, które rozbawiają publiczność do łez. Bilety na wydarzenia tego typu sprzedają się jak świeże bułeczki. Na scenie obiektu pojawili się m.in. Marcin Daniec, Kabaret Skeczów Męczących, Piotr Bałtroczyk, Kabaret Ani Mru Mru, Jurki, Abelard Giza, Cezary Pazura, Grzegorz Dolniak, Piotrek Szumowski, Kacper Ruciński.

 

Dojazd i lokalizacja

Pokaż na mapie i sprawdź noclegi

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone
WEEKEND Z R.

WEEKEND Z R.

18.02-11.06.2023

Błonie, Brześć Kujawski, Dębica i inne

Prezent urodzinowy

Prezent urodzinowy

09.02-18.06.2023

Bolesławiec, Brześć Kujawski, Brzesko i inne

FAQ

Gdzie znajduje się Sala Widowiskowa Ratusza Miejskiego?
Sala Widowiskowa Ratusza Miejskiego znajduje się w Legionowie (województwo mazowieckie) przy ulicy Piłsudskiego 41.
Jakie wydarzenia odbyły się w Sali Widowiskowej Ratusza Miejskiego?
W Sali Widowiskowej Ratusza Miejskiego odbyło się wiele wydarzeń kulturalno-rozrywkowych, m.in. koncerty Teresy Werner, Michała Bajora, Czesław Śpiewa, Stana Borysa, Universe, Happy Sad, Michała Wiśniewskiego, Koncert Wiedeński i wspaniałe spektakle teatralne.
Kiedy została utworzona Sala Widowiskowa Ratusza Miejskiego?
Sala Widowiskowa Ratusza Miejskiego utworzona została w XX wieku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn