Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego

Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego

Grudziądz, Bydgoska 7
Parafia Podwyższenia Krzyża ŚwiętegoOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego to wzniesiony przed stu laty kościół, charakteryzujący się wyjątkowym stylem architektonicznym. To trzecia świątynia nawiązująca do kultu Krzyża w Grudziądzu. Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego skupia wokół siebie wiernych zamieszkujących jej rejon, ale również realizuje wydarzenia artystyczne o charakterze religijnym. Bilety na wybrane inicjatywy są do kupienia przez platformę eBilet.pl. Warto na bieżąco sprawdzać aktualności wydarzeń organizowanych w Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego koncertów, aby nie ominąć tych, które okażą się dla nas szczególnie istotne.

Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego - wydarzenia

Grudziądz to miejsce słynące z organizowania wydarzeń kulturalnych. Odbywa się tu wiele imprez muzycznych, festiwali i widowisk, które gromadzą publiczność z całej Polski. Znajdujące się w województwie kujawsko-pomorskim miasto uznawane jest za wyjątkowe miejsce spotkań, które zapewnia zróżnicowane atrakcje, dedykowane zarówno starszym, jak i nieco młodszym fanom rozrywki. Organizowane przez Parafię Podwyższenia Krzyża Świętego koncerty są doskonałym sposobem na spędzenia czasu wolnego wspólnie z rodziną oraz bliskimi. Bilety na nadchodzące wydarzenia dostępne są w sprzedaży na eBilet.pl.

Planowane przez Parafię Podwyższenia Krzyża Świętego wydarzenia cieszą się dużym zainteresowaniem, co widać po dużej liczbie gości, uczęszczających na organizowane tam wydarzenia. Ten piękny kościół w Grudziądzu jest uznany za niezwykle interesujące miejsce, będące siedzibą zróżnicowanych inicjatyw sakralnych oraz rozrywkowych – odbywają się tu koncerty i wydarzenia o charakterze kulturalno-religijnym. Jakie atrakcje mają miejsce w Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego? Koncerty kolęd i pastorałek oraz występy gospel to cieszące się popularnością wydarzenia dla całej rodziny. To świetna propozycja na spędzanie czasu w ramach odpoczynku od codziennych spraw – zwłaszcza podczas skłaniającego do refleksji okresu świątecznego.

Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego - koncerty

Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego to wyjątkowe miejsce na mapie Grudziądza, które zapewnia rozrywkę inną niż wszystkie. Koncerty i inicjatywy kulturalne organizowane są cyklicznie i regularnie przyciągają wielu zainteresowanych. Popularności organizowanych tam atrakcji jest szczególnie dostrzegalna podczas okresu świątecznego. Planując odwiedziny w Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego, bilety na bieżące i nadchodzące wydarzenia dostępne są na eBilet.pl.

Chcąc zobaczyć na żywo organizowane w Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego koncerty, warto na bieżąco śledzić najnowsze aktualności. Odbywające się w Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego wydarzenia kulturalno-religijne pozwolą na przeżycie niezapomnianych chwil przy wyjątkowej muzyce. Kościół w Grudziądzu to z pewnością jedno z najciekawszych miejsc na kulturalnej mapie Polski. Warto zatem odwiedzić to miejsce, spędzając czas zupełnie inaczej niż zazwyczaj. 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego?
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego znajduje się przy ul. Bydgoskiej 7 w Grudziądzu.
Jakie wydarzenia odbyły się w Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego?
Kościół w Grudziądzu jest organizatorem wielu wydarzeń kulturalno-religijnych, w tym koncertów kolęd i pastorałek oraz występów gospel.
Kiedy została utworzona Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego?
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Grudziądzu powstała w 1934 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też