Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemaudioriverfame-mmasunrise-festival
Home Miejsce Hala widowiskowo-sportowa Grudziądz

Hala widowiskowo-sportowa Grudziądz

Grudziądz, Nauczycielska 19
Sprawdź wydarzenia
Hala widowiskowo-sportowa GrudziądzOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Grudziądz to miasto w północnej części Polski, na prawym brzegu Wisły, które jest czwartym pod względem liczby ludności miastem w województwie kujawsko-pomorskim. Poza wieloma atrakcjami turystycznymi, Grudziądz oferuje również niezapomniane wydarzenia sportowe i inicjatywy kulturalne.

Odbywające się w Hali Widowiskowo-Sportowej Grudziądz wydarzenia wzbudzają zainteresowanie nie tylko wśród lokalnych mieszkańców, ale również okolicznych społeczności.

Hala Widowiskowo-Sportowa Grudziądz – wydarzenia specjalne

Położona na osiedlu Lotnisko Hala Widowiskowo-Sportowa Grudziądz to jedno z głównych miejsc organizacji lokalnych imprez, wystaw, inicjatyw i wydarzeń kulturalnych. W styczniu 2023 roku odbyła się w tym miejscu impreza w ramach 31. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W przygotowania zaangażowane było kilkaset osób, w tym motocykliści, którzy urządzili wystawę jednośladów.

W Grudziądzu mogli znaleźć coś dla siebie również fani polskiego żużla. W marcu 2017 roku Hala Widowiskowo-Sportowa Grudziądz została wykorzystana do prezentacji drużyny MrGarden GKM Grudziądz. Uczestnicy mieli okazję spotkać się i porozmawiać ze swoimi ulubionymi żużlowcami. 

Podczas tej samej imprezy w Hali Widowiskowo-Sportowej Grudziądz odbył się również występ krakowskiego kabaretu Formacja Chatelet (inaczej Teatr bądź Kabaret Form Niebywałych). Grupa założona w 1996 roku ma na swoim koncie liczne nagrody, takie jak PaKA (1997, 1998), Fama (1997,1998), Mulatka (1998), pierwsza nagroda na I Ogólnopolskim Festiwalu Działań Teatralnych i Plastycznych Zdarzenia w Tczewie (2000), pierwsza nagroda na X Jubileuszowym Festiwalu Sztuki Słowa “Czy to jest kochanie?” w Elblągu (2006) i Specjalna Nagroda Rektora Europejskiej Akademii Sztuk w Warszawie.

Hala Widowiskowo-Sportowa Grudziądz – wydarzenia sportowe

Wśród odbywających się w Hali Widowiskowo-Sportowej Grudziądz wydarzeń sportowych na szczególne wyróżnienie zasługują rozgrywki III Ligi Seniorów w Piłce Ręcznej. W ostatnim czasie lokalna drużyna MKS Grudziądz zwyciężyła w tym miejscu z liderem Alfa 99 Strzelno. Mecz zakończył się wynikiem 29:22.

Na początku grudnia 2023 roku w Hali Widowiskowo-Sportowej Grudziądz po raz kolejny zorganizowano coroczny Turniej Mikołajkowy Szkół Ponadpodstawowych w Halową Piłkę Nożną. W zawodach wzięli udział reprezentanci okolicznych szkół, którzy zapewnili zebranej widowni niezapomniane widowisko.

Hala Widowiskowo-Sportowa Grudziądz – wydarzenia w nadchodzących miesiącach

Hala Widowiskowo-Sportowa Grudziądz to miejsce, w którym regularnie organizowane są wszelkiego rodzaju wydarzenia kulturalne, koncerty, spektakle, wystawy i turnieje sportowe. W najbliższym czasie na mieszkańców Grudziądza czekają w tym miejscu emocjonujące zawody międzyszkolne i wiele więcej. Bilety na zbliżające się wydarzenia możesz zarezerwować już teraz.

Hala Widowiskowo-Sportowa Grudziądz – bilety na wydarzenia

Dla lokalnych mieszkańców Hala Widowiskowo-Sportowa Grudziądz stanowi istotny punkt imprez w regionie. To w tym miejscu uczestnicy mają okazję wspólnie świętować najważniejsze eventy. Na mające miejsce w Hali Widowiskowo-Sportowej wydarzenia, bilety zakupisz przez platformy internetowe, takie jak eBilet.pl.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Hala Widowiskowo-Sportowa Grudziądz?
Hala Widowiskowo-Sportowa Grudziądz znajduje się na osiedlu Lotnisko, nieopodal przystanku autobusowego. Pełny adres to ul. Nauczycielska 19, 86-302 Grudziądz.
Jakie wydarzenia odbywają na Hali Widowiskowo-Sportowej Grudziądz?
Hala Widowiskowo-Sportowa Grudziądz to miejsce organizacji wszelkiego rodzaju wydarzeń sportowych, kulturalnych i koncertów, w których biorą udział dzieci, młodzież i dorośli.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też