Na czasie

voucher-kinowy-heliosjuwenalia-politechniki-lubelskiejrzeszowskie-juwenaliaopener-festivalagnieszka-chylinskasun-festival
Home Miejsce CK Teatr w Grudziądzu

CK Teatr w Grudziądzu

Grudziądz, Teatralna 1
CK Teatr w GrudziądzuOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Centrum Kultury Teatr to obiekt zlokalizowany w Grudziądzu w dwóch budynkach: w Klubie Akcent (ul. Wybickiego 38) oraz w dawnym Teatrze Ziemi Pomorskiej (ul. Teatralna 1). W części głównej (przy ul. Teatralnej) mieści się duża sala teatralna z 476 miejscami dla widzów, mała sala teatralna dla 50 gości oraz sala koncertowa dla 140 osób. CK Teatr w Grudziądzu istnieje od 1991 roku i prowadzi działalność impresaryjną w obszarze kabaretu, muzyki i teatru.

CK Teatr – Centrum Kultury w Grudziądzu

Organizuje wiele imprez cyklicznych, takich jak Grudziądzkie Amatorskie Prezentacje Artystyczne, Koncerty Niedzielne z muzyką klasyczną, a także Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 

W Centrum Kultury Teatr działa młodzieżowy chór Alla Camera, odbywają się tu także zajęcia teatralne i plastyczne dla dzieci i młodzieży. W budynku znajduje się Studio Produkcji Telewizyjnej, w którym przygotowywany jest program telewizyjny Magazyn Qltura.

 

Ważnym elementem CK Teatr jest Klub Akcent, miejsce spotkań i rozmaitych wydarzeń. Odbywają się tu m.in. koncerty jazzowe, bluesowe, rockowe i poezji śpiewanej. Swoją twórczość mogą zaprezentować również fotografowie, malarze i graficy z Polski i Europy. Częścią klubu jest restauracja z salą bankietową, która zapewnia miłą atmosferę, przyjemną dla ucha muzykę i świetną kuchnię.

Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu – spektakle i koncerty

W CK Teatr odbywają się różne wydarzenia kulturalne – przedstawienia teatralne, koncerty muzyki jazzowej, klasycznej, operowej, występy grup kabaretowych. Centrum odpowiedzialnie jest również za organizację imprez plenerowych, m.in. Dni Grudziądza czy Pożegnanie wakacji. Dużym zainteresowaniem cieszą się spektakle. CK Teatr odwiedziło mnóstwo znanych polskich aktorów, którzy zaprezentowali swoje umiejętności w spektaklach Przygoda z ogrodnikiem Norma Fostera, w reż. Mirosława Połatyńskiego, Ludzie inteligentni, w reż. Olafa Lubaszenko czy Nerwica natręctw Laurent Baffie, w reż. Artura Barcisia. Wielkim wydarzeniem był występ Narodowego Baletu Kijowskiego z orkiestrą, w sztuce Dziadek do orzechów oraz Królowa Śniegu w aranżacji Teatru Piasku Tetiany Galitsyny. Spektakle w CK teatr to dużo pozytywnych emocji dla każdego!

Wśród wydarzeń w Grudziądzu znalazły się również występu znanych gwiazd polskiej estrady. Publiczność doskonale bawiła się na koncertach Teresy Werner, Korteza, Kasi Kowalskiej, Lao Che, Krzysztofa Cugowskiego i wielu innych.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się CK Teatr?
CK Teatr znajduje się w Grudziądzu, w dwóch budynkach: w Klubie Akcent przy ulicy Wybickiego 38 oraz w byłym Teatrze Ziemi Pomorskiej przy ulicy Teatralnej 1.
Jakie wydarzenia odbyły się w CK Teatr?
W CK Teatrze odbywają się wydarzenia kulturalno-rozrywkowe – spektakle teatralne, koncerty, pokazy, wystawy i wiele innych. Wśród nich wymienić można spektakle Przygoda z ogrodnikiem, Nerwica natręctw, Ludzie inteligentni i wiele innych. Publiczność miała okazję oglądać Królową Śniegu Teatru Piasku Tetiany Galitsyny oraz Dziadka do orzechów Narodowego Baletu Kijowskiego.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też