Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Miejsce Stadion żużlowy w Grudziądzu

Stadion żużlowy w Grudziądzu

Grudziądz, Generała Józefa Hallera 4
Stadion żużlowy w GrudziądzuOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Stadion żużlowy w Grudziądzu został otwarty w 1967 roku i początkowo nie odbywało się na nim zbyt wiele wydarzeń. Dopiero od 1977 roku, kiedy powstała sekcja klubu Stal Toruń, zaczęto regularnie organizować tu spotkania ligowe i zawody żużlowe.

W latach 2012 roku do 2019/2020 obiekt wyposażano w wiele udogodnień. Został również zmodernizowany, co wpłynęło nie tylko na komfort widzów, odwiedzających stadion podczas mających tu miejsce wydarzeń, ale również na samą organizację i jakość wszelkich eventów kulturalnych i sportowych.

Stadion żużlowy słynie nie tylko z organizacji eventów dla miłośników sportu i żużlu. Obiekt jest również organizatorem imprez kulturalnych i koncertów, które przyciągają tłumy widzów z Grudziądza i okolic. Cyklicznie odbywające się na jego terenie wydarzenia stanowią gwarancję wyjątkowej rozrywki dla fanów sportu i rozrywki. Na wiele spośród eventów bilety dostępne są w sprzedaży przez eBilet.pl.

Stadion żużlowy w Grudziądzu - wydarzenia

Dlaczego warto odwiedzić Stadion żużlowy w Grudziądzu? Koncerty i wydarzenia sportowe to prawdziwa gratka dla wszystkich szukających niebanalnej rozrywki. Propozycje odbywających się imprez z pewnością przypadną do gustu niejednemu widzowi. Spotkania ligowe i zawody żużlowe cieszą się dużą popularnością wśród wszystkich miłośników sportu i adrenaliny. Jednakże eventy kulturalne i koncerty to również ciekawe wyróżniki organizowanych przez Stadion żużlowy w Grudziądzu wydarzeń.

Jakich artystów ugościł Stadion żużlowy w Grudziądzu? Wydarzenia kulturalno-sportowe organizowane w obiekcie to wielkie widowiska przyciągające wielu gości nie tylko z miasta, ale również całego województwa. Wśród organizowanych w minionych latach wydarzeniach dominowały występy ogólnopolskich gwiazd disco polo w ramach cyklu koncertów pt. Grudziądzkie Disco Granie. Na scenie stadionu wystąpili m.in. Boys, Akcent, Extazy, Top Girls, Tomasz Niecik, POWER PLAY czy Ronnie Ferrari. Oprócz eventów muzycznych w obiekcie nie zabrakło również eventów z udziałem znanych żużlowców. Na nadchodzące imprezy kulturalno-sportowe, odbywające się na Stadionie żużlowym w Grudziądzu, bilety dostępne są przez Internet oraz m.in. na eBilet.pl.

Stadion żużlowy w Grudziądzu - bilety

Na organizowanych przez Stadion żużlowy w Grudziądzu koncertach nie brakuje tłumów widzów, spragnionych sportu i muzyki na żywo. O popularności odbywających się tu wydarzeń, świadczy ilość sprzedanych biletów. Kalendarium nadchodzących w obiekcie imprez prezentuje się bardzo interesująco. Warto zatem śledzić aktualności związane z planowanymi na stadionie eventami i imprezami towarzyszącymi. Wydarzenia i koncerty odbywające się na Stadionie żużlowym w Grudziądzu to prawdziwa gratka dla miłośników sportu i rozrywki w każdej formie.

Bogaty repertuar atrakcji na pewno przyciągnie tłumy widzów oraz fanów muzyki Disco Polo. Warto pamiętać, że na wiele spośród odbywający się w obiekcie wydarzeń, sprzedaż biletów, prowadzona jest przez Internet. Stadion żużlowy w Grudziądzu uznawany jest przez mieszkańców za fantastyczne miejsce, oferujące dużo różnorodnych atrakcji dla wszystkich spragnionych odskoczni od codziennych spraw i obowiązków. Sportowe rozgrywki i koncerty popularnych artystów z pewnością dostarczą widzom mnóstwa pozytywnych emocji. Nie warto zatem tego przegapić!

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Stadion żużlowy w Grudziądzu?
Stadion żużlowy w Grudziądzu znajduje się przy ul. Generała Józefa Hallera 4.
Jakie wydarzenia odbywają się na Stadionie żużlowym w Grudziądzu?
Na Stadionie żużlowym w Grudziądzu organizowane są wydarzenia sportowe oraz koncerty. Na scenie wystąpili m.in. Bobi, Skaner, POWER PLAY czy Tomasz Niecik.
Kiedy został utworzony Stadion żużlowy w Grudziądzu?
Stadion żużlowy w Grudziądzu został utworzony w 1967 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też