Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Miejsce Multikino Sopot

Multikino Sopot

Sopot, Bohaterów Monte Cassino 63
Sprawdź wydarzenia
Multikino SopotOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Multikino Sopot należy do ogólnopolskiej sieci kin zlokalizowanych w miastach z całej Polski. Otwarte w 2009 roku Multikino Sopot to jedyne kino w tym nadmorskim mieście. Obiekt zlokalizowany jest w samym sercu Sopotu, na 1. i  2. piętrze Centrum Haffnera – tak dogodna lokalizacja zachęca lokalnych mieszkańców i przyjezdnych turystów do spędzania w nim czasu. 

Kompleks składa się z sześciu nowoczesnych sal kinowych, baru z popcornem oraz kasy biletowej. Do mających miejsce w Multikinie Sopot wydarzeń zaliczają się prezentacje premier filmowych, nocne maratony, koncerty, opery i wiele więcej.

Multikino Sopot – wydarzenia specjalne

Ze względu na swoją rozbudowaną ofertę, Multikino Sopot szybko stało się ulubionym miejscem spotkań dla największych miłośników filmów z regionu. Bogaty repertuar zadowoli zarówno wielbicieli najnowszych premier, jak i kinomanów ceniących sobie klasyki.

Wśród organizowanych w Multikinie Sopot wydarzeń warto wyróżnić OFFowe czwartki, podczas których na ekranach prezentowane są festiwalowe i niekomercyjne produkcje. Z dziećmi warto wybrać się na poranne pokazy bajek z ulubionymi bohaterami.

W ubiegłych miesiącach dużym zainteresowaniem cieszyły się retransmisje najgłośniejszych inscenizacji teatralnych. Multikino Sopot w ramach cyklu National Theatre Live regularnie prezentuje spektakle teatralne ze słynnych scen brytyjskich. Organizowane w Multikinie Sopot wydarzenia to również premiery filmowe, maratony tematyczne i pokazy przedpremierowe.

Multikino Sopot – koncerty i opery

Multikino Sopot jest nie tylko miejscem projekcji filmowych, ale także przestrzenią, w której można wspólnie z innymi uczestniczyć w różnorodnych wydarzeniach kulturalnych. Oferuje ono wyjątkowe doświadczenia muzyczne, podczas których można zobaczyć największe gwiazdy i cieszyć się krystalicznie czystym dźwiękiem. Wśród transmitowanych w Multikinie Sopot koncertów warto wyróżnić Śnieżne Boże Narodzenie z maestro Andre Rieu i jego Orkiestrą Johanna Straussa.

W Multikinie Sopot odnajdą się również wielbiciele opery i baletu. W ostatnich miesiącach widzowie mogli zobaczyć największe klasyki operowe, takie jak Dziadek do orzechów, Śpiąca Królewna, Faust, Tosca czy Hamlet. Na wielkich ekranach kinowych prezentowane są aranżacje gwiazd operowych z Opera National de Paris, Opernhaus Zurich, Royal Opera House oraz Theatre des Champs-Elysees.

Multikino Sopot – wydarzenia w nadchodzących miesiącach

W Multikinie Sopot na widzów każdego dnia czeka coś nowego. W repertuarze na najbliższe tygodnie znajdują się między innymi: “Akademia Pana Kleksa”, “Wyfrunięci”, “Wonka”, “Psy” i wiele więcej. 

Z kolei najmłodsi podczas bajkowych poranków będą mogli świętować 20. rocznicę kultowej Świnki Peppy. “Świnka Peppa: Impreza w kinie” to wyjątkowe dla Multikina Sopot wydarzenie, na które przygotowano 5 zupełnie nowych piosenek i 11 interaktywnych fragmentów, ukazujących świętowanie Peppy wraz z jej towarzyszami.

Multikino Sopot – bilety

Multikino Sopot to miejsce, w którym doświadczysz magii filmu, muzyki i teatru. Szukasz niezapomnianych emocji kulturalnych, w których możesz uczestniczyć wspólnie z rodziną lub znajomymi? Wybierz Multikino Sopot. Bilety na najbliższe wydarzenia zarezerwujesz już teraz przez platformy internetowe, takie jak eBilet.pl.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Multikino Sopot?
Multikino Sopot zlokalizowane jest na 1. i 2. piętrze Centrum Haffnera. Pełny adres placówki to ul. Bohaterów Monte Cassino 63, 81-767 Sopot.
Jakie wydarzenia odbywają w Multikinie Sopot?
Multikino Sopot to nie tylko projekcie najnowszych premier filmowych i kultowych klasyków, ale również retransmisji największych koncertów i oper. To w tym miejscu doznasz niezapomnianych wrażeń podczas najważniejszych wydarzeń kulturalnych.
Kiedy zostało otworzone Multikino Sopot?
Multikino Sopot zostało otworzone w 2009 roku, stając się jednocześnie pierwszym kinem w tym mieście.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też