Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaagnieszka-chylinskaopener-festivalheilungdawid-podsiadlo
Home Miejsce Miejskie Centrum Kultury i Sztuki w Pułtusku

Miejskie Centrum Kultury i Sztuki w Pułtusku

Pułtusk, Plac Teatralny 4
Miejskie Centrum Kultury i Sztuki w PułtuskuOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Miejskie Centrum Kultury i Sztuki w Pułtusku odgrywa kluczową rolę w życiu kulturalnym lokalnego społeczeństwa. Budynek zachwyca swoją architekturą, która tworzy harmonijny kontrast między tradycją a nowoczesnością. Wnętrze MCKiS Pułtusk to przestrzeń pełna życia i różnorodnych wydarzeń – to właśnie tutaj regularnie odbywają się koncerty, spektakle teatralne i występy taneczne. Jest to idealne miejsce zarówno dla młodych talentów, jak i doświadczonych artystów, którzy chcą zaprezentować swoje umiejętności przed szeroką publicznością. Centrum jest także miejscem edukacji kulturalnej, gdzie organizowane są warsztaty, wykłady i kursy, które pozwalają mieszkańcom rozwijać swoje pasje i talenty artystyczne.

Do głównych celów Centrum Kultury i Sztuki w Pułtusku zalicza się m.in.: rozpoznawanie i rozbudzanie zainteresowań oraz potrzeb kulturalnych społeczności, tworzenie rozwoju do ruchu regionalnego, upowszechnianie wiedzy o sztuce, prowadzenie działalności wydawniczej oraz organizowanie imprez kulturalnych i rozrywkowych (w tym eventów zleconych przez podmioty zewnętrzne).

Centrum Kultury i Sztuki w Pułtusku – bilety na wydarzenia muzyczne

Jakie imprezy muzyczne organizuje Centrum Kultury i Sztuki w Pułtusku? Koncerty za każdym razem cieszą się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców miasta. W ostatnim czasie chętni mieli okazję wziąć udział w Koncercie Wiosennym, podczas którego zaprezentowano największe muzyczne hity takich legend, jak Czesław Niemen, Andrzej Rosiewicz, Marek Grechuta, Krzysztof Krawczyk, Maanam czy Dżem. Utwory wykonali m.in. Adam Bochenek, Szymon Fabisiak, Oliwia Iwanowska oraz Maciek Komorowski, których głosy przeniosły gości w świat dźwięków i emocji, dając im jednocześnie możliwość na zasmakowanie kultowych kompozycji w całkowicie nowej odsłonie. Bilety na koncert dostępne były do kupienia stacjonarnie.

Centrum Kultury i Sztuki w Pułtusku często organizuje także wydarzenia charytatywne. Muzyka ma niezwykłą moc, która łączy i inspiruje ludzi do działania na rzecz innych – nic więc dziwnego, że koncert na rzecz pomocy Ukrainie cieszył się ogromnym zainteresowaniem lokalnej społeczności. Podczas eventu goście mogli usłyszeć na żywo takich artystów, jak Maciej Komorowski Band, Simon&Simon, Stan Rudnicki, Karolina Ambroziak, Oliwia Iwanowska, Anna Rutkowska, Patrycja Rogalska, Wiktoria Sepełowska, Julia Cieślak, Julia Bielińska i Piotr Waleśkiewicz z Muzyki Kurpiów Puszczy Białej, Alicja Tośka oraz Podobni Od Zawsze.

Centrum Kultury i Sztuki w Pułtusku – wydarzenia kabaretowe

Organizowane przez Centrum Kultury i Sztuki w Pułtusku wydarzenia komediowe za każdym razem przyciągają na widownię całe tłumy osób. W czerwcu na scenie pojawił się Łukasz Kowalski ze swoim programem artystycznym "I tak się powoli żyje". Komikowi towarzyszyli dodatkowo tacy artyści, jak Antoni Syrek Dąbrowski, Rafał Sumowski oraz Sylwia Wiszowata. Bilety na show dostępne były w atrakcyjnej cenie 30 złotych.

Miłośnicy polskich stand-upów mogli bawić się także podczas występu Wiolki Walaszczyk. Popularna "Wiolix" to polska improwizatorka, twórczyni skeczów komediowych oraz reklam. Artystka zaprezentowała w Pułtusku swój najnowszy program "Gąski, gąski do domu", który spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem fanów. Bilety na show stand-uperki dostępne były do kupienia drogą online.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Centrum Kultury i Sztuki w Pułtusku?
Centrum Kultury i Sztuki w Pułtusku znajduje się przy ulicy Plac Teatralny 4 w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta.
Jakie wydarzenia odbywają się w Centrum Kultury i Sztuki w Pułtusku?
Centrum Kultury i Sztuki w Pułtusku organizuje m.in. warsztaty tematyczne, koncerty oraz stand-upy. Bilety na eventy dostępne są często w wygodnej sprzedaży drogą online.
Kiedy powstało Centrum Kultury i Sztuki w Pułtusku?
Działające w ramach Centrum Kultury i Sztuki w Pułtusku kino rozpoczęło działalność ponad 100 lat temu.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też