Na czasie

voucher-kinowy-heliosjuwenalia-politechniki-lubelskiejrzeszowskie-juwenaliaopener-festivalagnieszka-chylinskasun-festival
Home Miejsce Miejski Ośrodek Kultury Pszów

Miejski Ośrodek Kultury Pszów

Pszów, Traugutta 1
Miejski Ośrodek Kultury PszówOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Miejski Ośrodek Kultury Pszów to niezwykłe miejsce, którego misją jest łączenie społeczności poprzez wydarzenia kulturalno-rozrywkowe. Ta instytucja zapewnia nieprzerwanie rozrywkę i zajęcia dla wszystkich zainteresowanych. W swojej ofercie ma między innymi zajęcia plastyczne, taneczne, naukę gry na gitarze, naukę gry na pianinie i keyboardzie, zajęcia z jogi, zumba, taniec liniowy i taniec towarzyski. Funkcjonuje także Artystyczna Akademia Szkraba, czyli najróżniejsze zajęcia specjalnie dla najmłodszych (dzieci w wieku od 1,5 do 3 lat). W ramach właśnie tej akademii odbywają się zajęcia artystyczne, taneczne, ruchowe, zajęcia z literaturą dziecięcą, a także zabawy z językiem angielskim.

Oprócz tego w Miejskim Ośrodku Kultury Pszów działa Tornado (formacja taneczna dzieci i młodzieży – Hip-Hop, Street Dance, Show Dance i Disco Dance), Chór Lege Artis (chór kameralny), zespół RiseuP, kółko szachowe, krwiodawstwo, PTTK Pszów, Frywolitki (kółko robótek ręcznych i dziergania), Krótkofalowcy (radioklub) i również emeryci.

Miejski Ośrodek Kultury Pszów – wydarzenia

Odbywające się w Miejskim Ośrodku Kultury Pszów wydarzenia to najczęściej koncerty, kabarety, festiwale i inne eventy kulturalne. Jednym z ciekawszych występów, które miały miejsce w pszowskim ośrodku, był stand-up Marcina Zbigniewa Wojciecha "SZTOS". Artysta znany w całej Polsce jako "pozytywny wariat" to człowiek o wielu twarzach, stand-uper, aktor, kabareciarz, będącym żywiołem scenicznym i duszą towarzystwa. Na scenie występuje od 17 lat i na swoim koncie ma ponad 1700 występów. Jest członkiem grupy STAND-UP Night, STAND-UP Kraków oraz Kabaretu 44-200. Pracował w RMF FM. Występował w TVP2, Comedy Central oraz na Top Trendy (POLSAT). Jego nietuzinkowe poczucie humoru i żarty porwały niejedną osobę i przyciągnęły tłumy!

Wśród odbywających się w Miejskim Ośrodku Kultury Pszów koncertów, warto wymienić między innymi "Żarty na bok", czyli XX-lecie zespołu Łydka Grubasa. Zespół znany z takich utworów jak na przykład "Rapapara", "Adelajda" i "Ona mówi". Kapela porwała widzów niesamowitym koncertem, przepełnionym wszechobecną energią, przyciągając do siebie liczną publiczność i gwarantując niezwykłe emocje.

Miejski Ośrodek Kultury Pszów – koncerty

7 października w Miejskim Ośrodku Kultury Pszów odbył się koncert Wojciecha Pilichowskiego Band. Wojtek Pilichowski to niekwestionowana, światowa gwiazda gitary basowej. Jego zespół wykonuje muzykę z gatunku rock, jazz i pop. Jak dotąd mają na swoim koncie sześć wydanych płyt.

Miejski Ośrodek Kultury Pszów – bilety

Oferowane prze Miejski Ośrodek Kultury Pszów bilety na poszczególne wydarzenia cały czas znajdują się w sprzedaży. Koncerty, przeglądy i sztuki teatralne, zapewniające niezwykłe i niezapomniane przeżycia, czekają na odwiedzających. Nie przegap tego i kup swój własny bilet na spektakl, koncert, kabaret lub inny happening. Bilety są do nabycia zarówno stacjonarnie, jak i za pośrednictwem serwisu internetowego eBilet.pl. Sprawdź, które wydarzenia zainteresują Cię najbardziej i nie pozwól, aby ominęły Cię wielkie emocje i niezapomniane przeżycia w Miejskim Ośrodku Kultury Pszów!

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Miejski Ośrodek Kultury Pszów?
Miejski Ośrodek Kultury Pszów znajduje się przy ulicy Romualda Traugutta 1 w Pszowie.
Jakie wydarzenia odbywają się w Miejski Ośrodek Kultury Pszów?
W Miejskim Ośrodku Kultury Pszów odbywają się takie wydarzenia jak koncerty, spotkania kabaretowe, festiwale, przeglądy muzyczne, seanse kinowe, sztuki teatralne i inne tego typu.
Kiedy został otwarty Miejski Ośrodek Kultury Pszów?
Miejski Ośrodek Kultury Pszów został otwarty w 1967 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też