Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Miejsce Scena Cegielnia

Scena Cegielnia

Radzymin, Aleja Jana Pawła II 193
Sprawdź wydarzenia
Scena CegielniaOpisWydarzeniaWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Scena Cegielnia to nowy koncept kulturalno-gastronomiczny zlokalizowany zaledwie 20min drogi od centrum Warszawy. Znajdujący się w obrębie miasta Radzymin.

Jakie wydarzenia odbywają się w kompleksie Scena Cegielnia?

Projekt stworzony przez Marka Kościkiewicza i Adama Przybysza to miejsce koncertów muzycznych, przedstawień teatralnych i wydarzeń, dla których powstała dedykowana przestrzeń na ponad 300 miejsc. Sala jest wyposażona w profesjonalne oświetlenie oraz nagłośnienie, obsłuży najbardziej wymagające wydarzenia.

 

Każdy piątek miesiąca to koncerty znanych i cenionych gwiazd polskiej estrady. Uzupełnieniem tygodnia są aktywacje kulturalne, jak m.in. kabarety, stand-upy, czy teatr. 

 

Oddany do użytku w czerwcu 2021 roku obiekt gościł już takie zespoły jak m.in. Lady Pank, Mikromusic oraz Plastic. W harmonogramie kulturalno - eventowym tego roku są już m.in. zabookowane  koncerty Kayah, Pawła Domagały ,

Hanny Banaszak , Macieja Maleńczuka , Artura Andrusa , Anity Lipnickiej i Edyty Geppert.

Wnętrze Sceny Cegielni w Radzyminie

Za część gastronomiczną Sceny Cegielnia odpowiada znany koncept Basico, siostra cenionej od lat mieszkańcom Warszawy i Wilanowa włoskiej restauracji. To miejsce na codzienny lunch, czy śródziemnomorską kolację z przyjaciółmi przy wyjątkowej selekcji win.

 

Oferta tego miejsca utrzymanego w industrialnym, loftowym stylu jest przeznaczona nie tylko dla mieszkańców Radzymina i okolic, gdyż dzięki szybkiej komunikacji trasą S-8 miejsce jest w zasięgu kilkunastu minut drogi z Warszawy.

Wydarzenia

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też