Scena Cegielnia

Scena Cegielnia

Scena Cegielnia to nowy koncept kulturalno-gastronomiczny zlokalizowany zaledwie 20min drogi od centrum Warszawy. Znajdujący się w obrębie miasta Radzymin.

Jakie wydarzenia odbywają się w kompleksie Scena Cegielnia?

Projekt stworzony przez Marka Kościkiewicza i Adama Przybysza to miejsce koncertów muzycznych, przedstawień teatralnych i wydarzeń, dla których powstała dedykowana przestrzeń na ponad 300 miejsc. Sala jest wyposażona w profesjonalne oświetlenie oraz nagłośnienie, obsłuży najbardziej wymagające wydarzenia.

 

Każdy piątek miesiąca to koncerty znanych i cenionych gwiazd polskiej estrady. Uzupełnieniem tygodnia są aktywacje kulturalne, jak m.in. kabarety, stand-upy, czy teatr. 

 

Oddany do użytku w czerwcu 2021 roku obiekt gościł już takie zespoły jak m.in. Lady Pank, Mikromusic oraz Plastic. W harmonogramie kulturalno - eventowym tego roku są już m.in. zabookowane  koncerty Kayah, Pawła Domagały ,

Hanny Banaszak , Macieja Maleńczuka , Artura Andrusa , Anity Lipnickiej i Edyty Geppert.

Wnętrze Sceny Cegielni w Radzyminie

Za część gastronomiczną Sceny Cegielnia odpowiada znany koncept Basico, siostra cenionej od lat mieszkańcom Warszawy i Wilanowa włoskiej restauracji. To miejsce na codzienny lunch, czy śródziemnomorską kolację z przyjaciółmi przy wyjątkowej selekcji win.

 

Oferta tego miejsca utrzymanego w industrialnym, loftowym stylu jest przeznaczona nie tylko dla mieszkańców Radzymina i okolic, gdyż dzięki szybkiej komunikacji trasą S-8 miejsce jest w zasięgu kilkunastu minut drogi z Warszawy.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Scena Cegielnia
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Aleja Jana Pawła II 193
05-250 Radzymin

Wydarzenia w obiekcie

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/