Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskaprojekt-warszawa
Home Miejsce Klub Wooltura

Klub Wooltura

Łódź, Wólczańska 40/42
Klub WoolturaOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Klub Wooltura to jedno z tych niesamowicie wyjątkowych miejsc, w których artystyczna przestrzeń daje duże możliwości. Organizowane przez Klub Wooltura koncerty, projekcje filmowe, warsztaty, wystawy, a także spotkania z interesującymi ludźmi ze świata sztuki i kultury cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem entuzjastów szeroko pojętej rozrywki.

Klub Wooltura zlokalizowany jest w samym centrum Łodzi, w historycznym kompleksie pofabrycznym. Fabryka została zbudowana przez Jakuba Hirszberga i Maksa Wilczyńskiego pod koniec XIX wieku i specjalizowała się w produkcji wełny czesankowej. Industrialny klimat obiektu idealnie przeplata się tu z nutką nowoczesności. Obiekt został wyposażony w odpowiedniej jakości oświetlenie i nagłośnienie, co pozwala na organizowanie koncertów i imprez muzycznych na najwyższym poziomie, podczas których nie brakuje dobrej muzyki i niespodzianek.

Mające tu miejsce wydarzenia docenią przede wszystkim miłośnicy mocnych brzmień i szeroko pojętej alternatywy. Organizowane w Klubie Wooltura koncerty to występy i pokazy artystów muzycznych znanych szerokiej publiczności, jak i tych, dopiero zaczynających swoje kroki w muzyce. Na wiele spośród nadchodzących w obiekcie wydarzeń, bilety dostępne są w sprzedaży przez Internet i m.in. przez platformę eBilet.pl.

Klub Wooltura – wydarzenia

Atrakcje, odbywające się w Klubie Wooltura to fantastyczne propozycje występów kulturalnych, które z pewnością dostarczą sporo dobrej zabawy wszystkim miłośnikom zróżnicowanych odmian muzyki i szeroko pojętej kultury. Na terenie obiektu organizowane są widowiska kulturalne, spotkania, koncerty i interesujące warsztaty. Odbywające się w obiekcie eventy cieszą się dużą popularnością wśród widzów z miasta i okolic. Świadczy o tym z pewnością ilość sprzedawanych na nie biletów.

Dlaczego warto odwiedzić Klub Wooltura? Wydarzenia kulturalne, mające tu miejsce to spora dawka niezapomnianych przeżyć. Interesujący harmonogram wydarzeń i koncertów docenia publiczność w każdym wieku. Dzieje się tu naprawdę dużo, co pozwala każdemu zainteresowanemu rozrywką, wybrać coś dla siebie. Na scenie lokalu wystąpili m.in. Damian Ukeje, MaJLo, The Materia, Pull The Wire, Bluszcz, Gooral, Świetliki, Ewelina Flinta, Teksasy i Wojtek Cugowski oraz CHEMIA.

Interesujące koncerty z udziałem artystów muzycznych to prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników mocnych dźwięków. Organizowane przez Klub Wooltura wydarzenia muzyczne z pewnością na długo zostaną w pamięci niejednego widza. Na bieżące i nadchodzące eventy, odbywające się w Klubie Wooltura, bilety dostępne są w sprzedaży przez Internet i na eBilet.pl.

Klub Wooltura – koncerty

Klub Wooltura uznawany jest przez mieszkańców Łodzi za wyjątkową muzyczną przestrzeń, oferującą rozrywkę dla wszystkich miłośników kultury. Fanom mocnych brzmień i muzyki z pogranicza alternatywy, z pewnością przypadną do gustu propozycje eventów kulturalnych organizowanych w lokalu. Organizowane przez lokal wydarzenia to bardzo zróżnicowane propozycje rozrywkowe, pełne ciekawych widowisk muzycznych, które z pewnością wzbudzą ogromne zainteresowanie wśród publiczności i dostarczą mnóstwa dobrej, niezapomnianej zabawy. Doskonale skrojony repertuar uwzględnia występy szerokiej gamy artystów, uwielbianych przez widzów z Łodzi i okolic.

Organizowane przez Klub Wooltura koncerty cieszą się dużym zainteresowaniem lokalnej społeczności. Te niezwykle ciekawe widowiska, będące rozrywką, której nie można przegapić. Zapoznaj się zatem z aktualnym repertuarem i zobacz na żywo występy swoich ulubionych artystów. Na wielu nadchodzących wydarzeniach, organizowanych Klub Wooltura, bilety dostępne są w sprzedaży przez Internet, m.in. na eBilet.pl.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Klub Wooltura?
Klub Wooltura znajduje się przy ul. Wólczańskiej 40/42 w Łodzi.
Jakie wydarzenia odbywają się w Klub Wooltura?
W obiekcie odbyły się koncerty m.in. Entropii, Glasspop, Afro Kolektyw, Pale Path oraz Weird Tales.
Kiedy otwarto Klub Wooltura?
Klub Wooltura działa od 2019 roku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też