Semafor

Semafor

Klub Semafor to kultowe miejsce na rozrywkowej mapie Skarżyska-Kamiennej, w którym swoje pierwsze kroki stawiało mnóstwo popularnych dziś zespołów muzycznych, m.in. Happysad czy Nocny Kochanek. Znajduje się ul. Towarowej 2.

Klub Semafor – o obiekcie

Klub Semafor znany jest wszystkim fanom muzyki, niezależnie od ulubionego gatunku. Obiekt posiada salę w pełni wyposażoną w sprzęt do organizacji wszelkich wydarzeń kulturalnych. Odbywają się tu koncerty i widowiska, które zadowolą nawet tych najbardziej wymagających widzów. Do Klubu Semafor, bilety dostępne są do kupienia przez Internet.

 

Dlaczego warto odwiedzić Klub Semafor? Wydarzenia tu organizowane to doskonała forma spędzenia czasu wolnego przy muzyce na żywo mniej lub bardziej znanych artystów. Wszystkie zaplanowane eventy kulturalne to rozrywka w najlepszej jej formie.  Odbywające się w Klub Semafor w Skarżysku-Kamiennej koncerty to zbiór różnorodnych występów artystów wszystkich znanych gatunków muzycznych. Klub ceni sobie wybór, więc daje swoim fanom możliwość znalezienia czegoś dla siebie. Eventy wzbudzają duże zainteresowanie wśród widzów. 

Semafor – koncerty 2022

W Klubie Semafor na koncertach goszczą znani artyści polskiej estrady. Na scenie obiektu wystąpili m.in. Internal Quiet, Kękę, Nocny Kochanek, Łydka Grubasa, Big Cyc, Farben Lehre czy Czesław Mozil. Miały tu również miejsce widowiska stand-upowe, w których wystąpili – Kacper Ruciński, Mieszko Minkiewicz, Jakub Poczęty czy Antoni Syrek-Dąbrowski.

 

W Klubie Semafor na wydarzeniach widać tłumy widzów zainteresowanych taką formą rozrywki. Na wiele eventów kulturalnych i muzycznych organizowane przez Klub Semafor, bilety można zamówić za pośrednictwem eBilet.pl. Ten obiekt kulturalny w Skarżysku-Kamiennej cieszy się niesłabnącą popularnością osób go odwiedzających. Uznawany jest przez mieszkańców miasta i okolic za jedyny taki obiekt w całym regionie.

 

Jakie zatem atrakcje na nadchodzące miesiące przygotował Semafor? Koncerty stanowią interesujący pomysł na spędzenie wieczoru przy wyjątkowych dźwiękach muzyki na żywo. Regularnie organizowane tu są liczne koncerty – od hip-hopu po heavy metal –oraz wydarzenia kulturalne, które pozytywnie wpłyną na nastrój i samopoczucie. To również doskonała okazja do przeżycia czegoś wyjątkowego. Bilety na eventy dostępne są w sprzedaży internetowej.

Klub Semafor — bilety

Bogaty repertuar nadchodzących w Klubie Semafor wydarzeń zapowiada się niezwykle ciekawie – muzyka na żywo pozwoli na relaks i wypoczynek przy dźwiękach dobrej muzyki. W Klubie Semafor w Skarżysku-Kamiennej na koncertach zobaczymy popularnych artystów, którzy zadbają o wyjątkowe chwile podczas słuchania ich znanych utworów. Wydarzenia kulturalne, zaplanowane na najbliższe miesiące, to mnóstwo różnorodnych atrakcji. Będą świetną alternatywą do spędzenia czasu z paczką znajomych.

 

Organizowane przez Klub Semafor eventy to szereg inicjatyw kulturalnych przeznaczonych dla wszystkich miłośników rozrywki i dobry sposób na spędzenie czasu wolnego. Koncerty organizowane mieście Skarżysko-Kamienna to najciekawsze propozycje występów i widowisk, odbywających się w okolicy. Warto na bieżąco śledzić aktualności dotyczące wydarzeń kulturowych, mających miejsce w obiekcie, aby nie stracić możliwości wzięcia w nich udziału. Bilety na nadchodzące imprezy są do nabycia przez Internet.

 

FAQ:

  • Gdzie znajduje się Klub Semafor?
    Klub Semafor znajduje się przy ul. Towarowej 2 w Skarżysku-Kamiennej.

  • Jakie wydarzenia odbyły się w Klubie Semafor?
    W Klubie Semafor odbyły się m.in. koncerty Luxtorpeda, Alcoholica, Nocnego Kochanka, Big Cyca, Kleszcza oraz stand-upy Michała Leja, Pawła Chałupka czy Błażeja Krajewskiego.

  • Kiedy został utworzony Klub Semafor?
    Klub Semafor został utworzony w 2001 roku.

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Semafor
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Towarowa 2
26-110 Skarżysko-Kamienna

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/