Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

Semafor

Skarżysko-Kamienna, Towarowa 2
SemaforOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Klub Semafor to kultowe miejsce na rozrywkowej mapie Skarżyska-Kamiennej, w którym swoje pierwsze kroki stawiało mnóstwo popularnych dziś zespołów muzycznych, m.in. Happysad czy Nocny Kochanek. Znajduje się ul. Towarowej 2.

Klub Semafor – o obiekcie

Klub Semafor znany jest wszystkim fanom muzyki, niezależnie od ulubionego gatunku. Obiekt posiada salę w pełni wyposażoną w sprzęt do organizacji wszelkich wydarzeń kulturalnych. Odbywają się tu koncerty i widowiska, które zadowolą nawet tych najbardziej wymagających widzów. Do Klubu Semafor, bilety dostępne są do kupienia przez Internet.

Dlaczego warto odwiedzić Klub Semafor? Wydarzenia tu organizowane to doskonała forma spędzenia czasu wolnego przy muzyce na żywo mniej lub bardziej znanych artystów. Wszystkie zaplanowane eventy kulturalne to rozrywka w najlepszej jej formie.  Odbywające się w Klub Semafor w Skarżysku-Kamiennej koncerty to zbiór różnorodnych występów artystów wszystkich znanych gatunków muzycznych. Klub ceni sobie wybór, więc daje swoim fanom możliwość znalezienia czegoś dla siebie. Eventy wzbudzają duże zainteresowanie wśród widzów. 

Semafor - koncerty 

W Klubie Semafor na koncertach goszczą znani artyści polskiej estrady. Na scenie obiektu wystąpili m.in. Internal Quiet, Kękę, Nocny Kochanek, Łydka Grubasa, Big Cyc, Farben Lehre czy Czesław Mozil. Miały tu również miejsce widowiska stand-upowe, w których wystąpili – Kacper Ruciński, Mieszko Minkiewicz, Jakub Poczęty czy Antoni Syrek-Dąbrowski.

W Klubie Semafor na wydarzeniach widać tłumy widzów zainteresowanych taką formą rozrywki. Na wiele eventów kulturalnych i muzycznych organizowane przez Klub Semafor, bilety można zamówić za pośrednictwem eBilet.pl. Ten obiekt kulturalny w Skarżysku-Kamiennej cieszy się niesłabnącą popularnością osób go odwiedzających. Uznawany jest przez mieszkańców miasta i okolic za jedyny taki obiekt w całym regionie.

Jakie zatem atrakcje na nadchodzące miesiące przygotował Semafor? Koncerty stanowią interesujący pomysł na spędzenie wieczoru przy wyjątkowych dźwiękach muzyki na żywo. Regularnie organizowane tu są liczne koncerty – od hip-hopu po heavy metal –oraz wydarzenia kulturalne, które pozytywnie wpłyną na nastrój i samopoczucie. To również doskonała okazja do przeżycia czegoś wyjątkowego. Bilety na eventy dostępne są w sprzedaży internetowej.

Klub Semafor - bilety

Bogaty repertuar nadchodzących w Klubie Semafor wydarzeń zapowiada się niezwykle ciekawie – muzyka na żywo pozwoli na relaks i wypoczynek przy dźwiękach dobrej muzyki. W Klubie Semafor w Skarżysku-Kamiennej na koncertach zobaczymy popularnych artystów, którzy zadbają o wyjątkowe chwile podczas słuchania ich znanych utworów. Wydarzenia kulturalne, zaplanowane na najbliższe miesiące, to mnóstwo różnorodnych atrakcji. Będą świetną alternatywą do spędzenia czasu z paczką znajomych.

Organizowane przez Klub Semafor eventy to szereg inicjatyw kulturalnych przeznaczonych dla wszystkich miłośników rozrywki i dobry sposób na spędzenie czasu wolnego. Koncerty organizowane mieście Skarżysko-Kamienna to najciekawsze propozycje występów i widowisk, odbywających się w okolicy. Warto na bieżąco śledzić aktualności dotyczące wydarzeń kulturowych, mających miejsce w obiekcie, aby nie stracić możliwości wzięcia w nich udziału. Bilety na nadchodzące imprezy są do nabycia przez internet.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Klub Semafor?
Klub Semafor znajduje się przy ul. Towarowej 2 w Skarżysku-Kamiennej.
Jakie wydarzenia odbyły się w Klubie Semafor?
W Klubie Semafor odbyły się m.in. koncerty Luxtorpeda, Alcoholica, Nocnego Kochanka, Big Cyca, Kleszcza oraz stand-upy Michała Leja, Pawła Chałupka czy Błażeja Krajewskiego.
Kiedy został utworzony Klub Semafor?
Klub Semafor został utworzony w 2001 roku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też