Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfame-mmasunrise-festivalsun-festival
Home Miejsce Miejskie Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej

Miejskie Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej

Skarżysko-Kamienna, Słowackiego 25
Sprawdź wydarzenia
Miejskie Centrum Kultury w Skarżysku-KamiennejOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Miejskie Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej to placówka oświatowa, zajmująca się również organizacją wydarzeń kulturalnych. Obiekt został wyposażony w nowoczesną salę z odpowiedniej jakości oświetleniem i nagłośnieniem, co pozwala na organizowanie koncertów, spektakli, widowisk kabaretowych, pokazów oraz wystaw.

Organizowane w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej koncerty to występy i pokazy artystów muzycznych, kabaretowych czy teatralnych zarówno o ogólnopolskiej sławie, jak i tych mniej znanych szerszej publiczności. Bilety na nadchodzące wydarzenia dostępne są w sprzedaży przez platformę eBilet.pl.

MCK w Skarżysku-Kamiennej – spektakle i kabarety

Atrakcje, odbywające się w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej to doskonały sposób na niezapomnianą rozrywkę. Na terenie obiektu organizowane są wydarzenia muzyczne i widowiska kabaretowe. Bilety na wiele spośród nadchodzących eventów dostępne są w sprzedaży również przez Internet. Dlaczego warto odwiedzić Miejskie Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej? Na kabaretach zawsze dopisuje pełna frekwencja, a widowiska te cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem publiczności. Błyskotliwy dowcip, śmieszne skecze i pozytywna atmosfera przyciągają widzów w każdym wieku. Na scenie MCK wystąpili m.in. Kabaret Paranienormalni, Kabaret Smile czy Kabaret Skeczów Męczących.

Organizowane w Miejskim Centrum Kultury wydarzenia kulturalne, dostarczają widowni masę pozytywnych emocji i wrażeń. Wystawiane w MCK w Skarżysku-Kamiennej spektakle to występy z udziałem znanych polskich aktorów. Odbyły się tu pokazy sztuk jak, m.in. "Kłamstwo”, "Kiedy kota nie ma…” czy "Porwanie”. Wydarzenia te przyciągają do obiektu nie tylko amatorów teatru.

Jakich artystów ugościła scena Miejskiego Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej? Koncerty tu zorganizowane, umożliwiły widzom ujrzenie na żywo występy m.in. Macieja Maleńczuka, Michała Wiśniewskiego, Happysad czy Andrzeja Piasecznego. Bilety na bieżące i nadchodzące eventy dostępne są na stronie – eBilet.pl.

MCK w Skarżysku-Kamiennej

Miejskie Centrum Kultury Skarżysku-Kamiennej uznawane jest przez mieszkańców za wyjątkowe miejsce, oferujące rozrywkę dla wszystkich miłośników kultury, niezależnie od wieku. Fanom muzyki na żywo i widowisk kabaretowych z pewnością przypadną do gustu propozycje eventów kulturalnych organizowanych w MCKu w Skarżysku-Kamiennej. Wydarzenia to zróżnicowany repertuar, pełen ciekawych propozycji, najciekawsze wzbudzających wiele emocji. Miejskie Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej dba, aby doskonale skrojony repertuar uwzględniał występy szerokiej gamy artystów, uwielbianych przez widzów w każdym wieku. 

Na organizowanych przez Miejskie Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej kabaretach i wydarzeniach kulturalnych widać tłumy widzów. Od lat takie widowiska cieszą się dużą popularnością wśród publiczności. Nadchodzące eventy kulturalne to gwarancja spędzenia niezapomnianych chwil. Zapoznaj się z aktualnym repertuarem i zobacz na żywo występy organizowane przez MCK w Skarżysku-Kamiennej. Bilety na poszczególne eventy dostępne są m.in. w sprzedaży internetowej na stronie – eBilet.pl.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Miejskie Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej?
Gdzie znajduje się Miejskie Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej?
Jakie wydarzenia odbyły się w MCK w Skarżysku-Kamiennej?
Obydwa się tu wiele wydarzeń kulturowych m.in. spektakle – „La Bombe” czy „Telewizja kłamie”; koncerty Michała Wiśniewskiego czy Andrzeja Piasecznego oraz kabarety – Kabaret Skeczów Męczących czy stand-up Marcina Zbigniewa Wojciecha.
Kiedy zostało utworzone Miejskie Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej?
Miejskie Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej zostało otwarte pod obecną nazwą w 1994 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też