Klub Potok

Klub Potok

Hasłem przewodnim społeczności zgromadzonej wokół Klubu Potok jest #YouWillNeverRockAlone! Lokal nazywany Drugim Domem Ludzi Rocka organizuje rockowe i punkowe koncerty w Warszawie. Mieści w sobie salę koncertową na 200 osób, backstage i zapewnia dobre nagłośnienie. Klub Potok zaprasza na koncerty, karaoke i rockoteki. Muzyka na żywo, świetny klimat, piwo, smaczne jedzenie, oldschoolowy wystrój. Klub Potok to zdecydowanie jedno z najciekawszych miejsc na klubowej mapie Warszawy.

Klub Potok w Warszawie – koncerty

W klubie regularnie odbywają się koncerty i imprezy taneczne. W wakacje organizowany jest przegląd młodych kapel debiutujących na klubowych scenach. Klub Potok daje szansę nieodkrytym jeszcze wykonawcom na dotarcie do szerszej publiczności. W lokalu regularnie występują też zespoły o ugruntowanej pozycji na rynku muzycznym, uwielbiane przez fanów rocka, punku czy metalu. W ramach zorganizowanych przez Klub Potok koncertów wystąpili m.in. Armia, Farben Lehre, Żywiołak, Analogs, Proletariat, Transgresja, Lipali czy Sidney Polak. Bilety na ulubionych wykonawców rozeszły się w szybkim tempie.

Jakie jeszcze wydarzenia zorganizowano w Drugim Domu Ludzi Rocka? W Klubie Potok w Warszawie odbył się koncert z okazji 20-lecia zespołu Złe Psy, koncert promujący album AkustikoAscetiko zespołu PUDELSI oraz występ projektu Cyrk Deriglasoff.

Do najciekawszych wydarzeń przyciągających publiczność do lokalu przy ulicy Potockiej należy Tribute to Deep Purple. Twórcy Memoriału Jona Lorda złożyli hołd nieskrępowanej wolności artystycznej lat 70. Klasyki Deep Purple, improwizacje, repertuarowe ciekawostki i hardrockowe brzemienia wypełniły warszawski Klub Potok. Bilety na to szczególne wydarzenie można było nabyć na stronie e-Bilet.

Poszukiwacze niezapomnianych koncertów w Warszawie dobrze bawili się w także podczas występu Queen Tribute i imprezy dla fanów Freddiego Mercury’ego. Publiczność śpiewała i tańczyła przy hitach takich jak I Want it All, Radio GaGa, Don't Stop Me Now czy Bohemian Rhapsody.

W Drugim Domu Ludzi Rocka nie brakuje też miejsca dla miłośników nurtów rockabilly i psychobilly. Na klubowej scenie wystąpiły m.in. tak nietuzinkowe zespoły jak Psycho Beets, Miguel and the Living Dead czy Headless Babies. Połączenie klasycznego rock’n’rolla z punkiem i porwało publiczność do tańca. Rozkołysani klubowicze mogli bawić się dalej w trakcie afterparty Rock’n Rolla Night.

Drugi Dom Ludzi Rocka to doskonałe miejsce dla wszystkich, którzy nie lubią typowych klubów z muzyką pop, elektro i latino. Punkowe i rockowe koncerty, imprezy dla fanów rockabilly i psychobilly, wieczory tematyczne – z pewnością znajdzie się coś ciekawego dla każdego gościa odwiedzającego Klub Potok. Bilety na wydarzenia organizowane w klubie można kupić także przez internet.

Często zadawane pytania dotyczące Klubu Potok

 

  • Gdzie znajduje się Klub Potok?
    Klub Potok mieści się na Żoliborzu i można dotrzeć do niego komunikacją miejską, wysiadając na przystanku Marymont-Potok 01. Dokładny adres lokalu to ul. Potocka 14 Warszawa.

  • Jakie wydarzenia odbyły się w Klubie Potok?
    Zorganizowanymi w Klubie Potok wydarzeniami są m.in. Queen Rocks! Koncert Queen Band i zlot fanów Queen, Tribute to Deep Purple oraz koncert zespołów Echa i Mortas. Bilety na występy i imprezy można kupić w lokalu albo przez internet.

  • Kiedy utworzony został Klub Potok?
    Klub Potok w Warszawie został otworzony w  2017 roku. Od tego czasu w lokalu organizowane są rockoteki, karaoke oraz koncerty dla fanów mocnego brzmienia.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Klub Potok
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Potocka 14
01-652 Warszawa

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/