Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemopener-festivalolsztyn-green-festival
Home Miejsce Klub Muzyczna Meta

Klub Muzyczna Meta

Częstochowa, Jasnogórska 13
Klub Muzyczna MetaOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Muzyczna Meta to klub Muzyczna położony w samym sercu Częstochowy, przy ulicy Jasnogórskiej. Kultowy lokal jest celem muzycznej peregrynacji z całej Polski. Na klubowej scenie mieszają się różne gatunki rocka i poezji śpiewanej. Koncerty urozmaicone są imprezami tanecznymi oraz spotkaniami w komikami.

Przestronny lokal może pomieścić nawet kilkaset gości, dzięki czemu świetnie sprawdza się jako miejsce organizacji większych eventów. Klub Muzyczna Meta posiada także profesjonalną scenę i zaplecze techniczne, w postaci oświetlenia i nagłośnienia. Na klubowej scenie wystąpili m.in. tacy artyści jak Closterkeller, The Analogs, Zielone Żabki czy Moleskin. Częstochowska scena zaprasza także kultowych komików i najlepszych polskich stand-uperów. Pełen harmonogram wydarzeń w Klubie Muzyczna Meta jest dostępny online.

Klub Muzyczna Meta – wydarzenia

Jakie wydarzenia odbywają się w Klubie Muzyczna Meta? Koncerty, jam session i seanse stand-up’owe - to kilka przykładowych pozycji z kalendarza klubowych eventów. Wystąpił tu m.in. Mieszko Minkiewicz z repertuarem "Dorosły Facet", w którym udowodnił, że mimo metryki i dorosłych tematów, wciąż ma w sobie wewnętrzne dziecko i masę młodzieńczego wigoru.

Na klubowej scenie odbyło się także pożegnanie Jacka Czekaja i Mateusza Króliczy , którzy po wielu latach wspólnego grania opuścili szeregi zespołu Chaos Engine Research. Była to ostatnia okazja aby zobaczyć ich na żywo w pełnym składzie! Ciekawym eventem był poetyczny wieczór z Okudżawą i Cohenem w ramach koncertu zespołu Pod Chmurami.

Klub Muzyczna Meta – koncerty

Klub Muzyczna Metato przede wszystkim koncerty i imprezy muzyczne. Na klubowej scenie gościł m.in. zespół Pull the Wire, w ramach trasy koncertowej Życie to Western. Zespół zaprezentował swoje najnowsze single m.in. "Zgniły polski rock'n'roll", "Chodź na studia" czy "W Internecie". Wywodząca się z Żyrardowa grupa gra muzykę z nurcie punk rock’a. Nie brakuje w niej żartów i kuflowego humoru. Muzycy występowali m.in. na takich festiwalach jak Woodstock czy Jarocin. Supportowali także gwiazdy formatu Billy Talent i Rise Against.

Odbył się tu także koncert z okazji 35-lecia Zielonych Żabek, a także zagrały takie gwiazdy rodzimej sceny muzycznej jak Farben Lehre, The Analogs i Closterkeller. W klubie cyklicznie odbywa się także impreza Często-Punk, w ramach której można posłuchać kultowych zespołów i młodych wykonawców.

Klub Muzyczna Meta – bilety na wydarzenia

Bilety na wydarzenia i koncerty w klubie Muzyczna Meta można nabyć online za pośrednictwem strony eBilet.pl. Znajdziesz tu również harmonogram nadchodzących imprez, koncertów i eventów artystycznych. Bądź na bieżąco!

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Klub Muzyczna Meta?
Klub Muzyczna Meta znajduje się przy ulicy Jasnogórskiej 13 w Częstochowie. Miejsce ma swoje długie muzyczne tradycje. Wcześniej pod tym adresem znajdowały się: Klub Utopia, Dzikie Wino i Pulp.
Jakie wydarzenia odbywają się w Klubie?
Wydarzenia w Klubie Muzyczna Meta to przede wszystkim imprezy muzyczne i koncerty. Zagrali tu m.in. The Analogs, Zielone Żabki, Farben Lehre i Moleskin. Na klubowej scenie występują także stand-uperzy. Kultową imprezą jest przegląd kapeli Często-Punk.
Kiedy został otworzony Klub Muzyczna Meta?
Klub Muzyczna Meta został otwarty 16 lutego 2013 roku. Wystąpili wówczas: Anthimos Apostolis, Marcin Pospieszalski i Frank Parker. Od tego czasu jest ważnym miejscem na muzyczno-imprezowej mapie Częstochowy i nie tylko.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też