Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo3-majowka
Home Miejsce Klub MJAZZGA

Klub MJAZZGA

Elbląg, 1-2C, Kowalska
Klub MJAZZGAOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Klub Mjazzga to niezwykle popularne miejsce na rozrywkowej mapie Elbląga, znane wszystkich fanom wydarzeń kulturalno-muzycznych. To przestrzeń dla wszystkich pragnących posłuchać dobrej muzyki na żywo i spędzić czas w wyjątkowo klimatycznym miejscu. Lokal ten słynie z organizowania ciekawych eventów muzycznych i widowisk kulturalnych, które wciąż nieustannie zyskują na popularności.

Klub Mjazzga w Elblągu został przystosowany do organizowania wszelkich wydarzeń kulturalnych. Niepowtarzalny charakter klubu, jak również ładne, stworzone z precyzją wnętrze i odbywające się w obiekcie interesujące eventy tworzą go miejscem, które warto odwiedzić. Warto na bieżąco śledzić aktualności dotyczące organizowanych w Klubie Mjazzga imprez kulturalnych, aby wziąć udział w tych najbardziej trafiających w swój gust. Bilety na nadchodzące wydarzenia, dostępne są w sprzedaży na eBilet.pl.

Klub Mjazzga - wydarzenia

W Klubie Mjazzga na wydarzeniach kulturalno-muzycznych widać tłumy fanów jazzu oraz bluesa. Eventy cieszą się sporym zainteresowaniem wśród mieszkańców miasta i okolic, co znajduje odzwierciedlenie w liczbie sprzedanych biletów. Klub powstał po to, aby dostarczać ludziom mnóstwa fantastycznej rozrywki. Organizowane w obiekcie koncerty to eventy pełne dźwięków różnych gatunków muzyki. W lokalu odbywają się również stand-upy i widowiska rozrywkowe, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Organizowane w Klubie Mjazzga koncerty stanowią obowiązkowy punkt na liście miłośników muzyki na żywo. Na odbywających się tu wydarzeniach występują zarówno artyści o ogólnopolskiej sławie, jak i muzycy mniej znani szerokiej publiczności. Jakich artystów zatem ugościła scena Klubu Mjazzga w Elblągu? Na scenie obiektu wystąpili m.in. Czesław Mozil oraz Basia Kawa. Miłośnicy bezkompromisowego, ostrego humoru mogli zobaczyć programy stand-upowe Wiolki Walaszczyk, Magdy Kubickiej, Katarzyny Piaseckiej, Macieja Brudzewskiego czy Marcina Zbigniewa Wojciecha. To prawdziwa gratka dla fanów błyskotliwych dowcipów i prześmiewczych monologów w wykonaniu ulubionych stand-uperów.

Klub Mjazzga - bilety

Kalendarium wydarzeń kulturalno-muzycznych w nadchodzących miesiącach zapowiada się niezwykle ekscytująco. Repertuar wydarzeń i koncertów organizowanych przez Klub Mjazzga w Elblągu i tym razem przyciągnie tłumy zainteresowanych rozrywką widzów. Warto na bieżąco śledzić aktualności związane z nowościami w repertuarze imprez kulturalnych. Klub Mjazzga koncerty to gwarancja niezwykle interesujących atrakcji, dostarczających masę wrażeń.

Dlaczego warto odwiedzić Klub Mjazzga? Na wydarzeniach zaplanowanych na najbliższe miesiące będą gościć znani artyści polskiej i zagranicznej sceny muzycznej oraz popularni i lubiani przez widzów stand-uperzy. Wśród artystów, którzy zawitają w najbliższym czasie do Klubu Mjazzga w Elblągu, warto wymienić m.in. Daniela Midasa, The Analogs czy Antoniego Syrek-Dąbrowskiego.

Obiekt oferuje mnóstwo różnorodnych atrakcji, które będą świetną alternatywą do spędzenia czasu z najbliższymi. Eventy kulturalne organizowane w Elblągu to gwarancja niezapomnianej zabawy i rozrywka, dostarczająca masę pozytywnych wrażeń. Bilety na nadchodzące eventy dostępne są na eBilet.pl.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się klub Mjazzga?
Klub Mjazzga znajduje się przy ul. 1-2C, Kowalska w Elblągu.
Jakie wydarzenie odbywają się w klubie Mjazzga w Elblągu?
Obiekt jest miejscem organizowania wszelkich wydarzeń muzyczno-kulturalnych. Odbyły się tu koncerty m.in. grupy Świetliki, Besides, Mary Kozakiewicz oraz występy – Macieja Lobo Linke, Rafała Rutkowskiego i Mieszka Minkiewicza.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też