Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Miejsce Hotel Jarosław i Restauracja ADM

Hotel Jarosław i Restauracja ADM

Jarosław, Pruchnicka 65
Hotel Jarosław i Restauracja ADMOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Hotel Jarosław i Restauracja ADM to kompleks cieszący się dużym zainteresowaniem wśród biznesmenów oraz turystów z całej Polski. Położone w województwie podkarpackim, Hotel Jarosław i Restauracja ADM wyposażone są w 3 apartamenty i 30 pokoi, które oferują łącznie 110 miejsc noclegowych dla gości. Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu, oświetleniu, nagłośnieniu, profesjonalnej obsłudze i bogatemu zapleczu technicznemu organizowane w Hotelu Jarosław i Restauracji ADM wydarzenia stoją na najwyższym poziomie.

Hotel Jarosław i Restauracja ADM – wydarzenia rozrywkowe

Hotel Jarosław i Restauracja ADM niejednokrotnie gościli najlepszych stand-uperów polskiej sceny. Wśród nich znalazł się Marcin Zbigniew Wojciech, który na scenie w Jarosławiu wystąpił dwukrotnie – 6 lutego 2020 roku z programem “My Polacy” i 24 listopada 2022 roku z programem “Sztos”.

Kolejnym wartym uwagi, organizowanym w Hotelu Jarosław i Restauracji ADM wydarzeniem stand-upowym był ikoniczny program “Masochista” Mateusza Sochy. Pochodzący z Żagania, specjalista od storytellingu i odbijania piłeczek do publiczności znajduje się w ścisłej czołówce stand-uperów w Polsce. Mateusz Socha na swoim kanale na YouTube ma ponad 556 tysięcy subskrybentów, a jego najpopularniejsze występy przekroczyły granicę 10 milionów wyświetleń.

W kwietniu 2019 roku za rozbawienie gości Hotelu Jarosław i Restauracji ADM odpowiedzialny był stand-uper, improwizator i gospodarz programu “Michał Leja Show” – Michał Leja. Podczas organizowanego przez Hotel Jarosław i Restauracje ADM wydarzenia komik zaprezentował swój nowy program “Bezbek”.

Hotel Jarosław i Restauracja ADM – koncerty

Oprócz wydarzeń rozrywkowych Hotel Jarosław i Restauracja ADM to również miejsce, które przyciąga miłośników muzyki z różnych zakątków kraju. Dobrym tego przykładem jest organizowany w będącej częścią Hotelu Jarosław, Restauracji ADM koncert z okazji Andrzejek 24 listopada 2012 roku. Tego dnia na uczestników wydarzenia przewidziane były również konkursy z nagrodami, spotkanie z cyganką i karaoke, w którym każdy mógł zaprezentować swoje umiejętności artystyczne.

Kolejnym wartym uwagi organizowanym przez Hotel Jarosław i Restaurację ADM koncertem był występ krakowskiej wokalistki Aleksandry Góreckiej. W czwartek, 28 czerwca 2018 roku w hotelu oprócz koncertu piosenki francuskiej repertuaru Edith Piaf na gości czekała również poruszająca poezja “Magiczne Zwierzenia Alicji Zając”.

Hotel Jarosław i Restauracja ADM – wydarzenia w nadchodzącym czasie

Hotel Jarosław i Restauracja ADM regularnie promują młodych artystów, którzy mają okazję zaprezentować swoje talenty przed szerszą publicznością – duża aktywność i różnorodność wydarzeń odgania od tego miejsca nudę. Organizowane przez Hotel Jarosław i Restaurację ADM wydarzenia rozrywkowe, inicjatywy kulturalne oraz koncerty to doskonała okazja do spędzenia wolnego czasu w miłej atmosferze, dlatego nie zastanawiaj się długo i sprawdź harmonogram nadchodzących eventów

Hotel Jarosław i Restauracja ADM – bilety na wydarzenia i koncerty

Położone w urokliwej okolicy, Hotel Jarosław i Restauracja ADM zapewnią swoim gościom dużą dawkę dobrej muzyki, humoru i sztuki. Nie przegap okazji, aby stać się część tych wyjątkowych chwil i zaplanuj swój pobyt w Hotelu Jarosław i Restauracji ADM. Bilety na nadchodzące wydarzenia i koncerty możesz zarezerwować w prosty i bezpieczny sposób przez platformy internetowe, takie jak eBilet.pl.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajdują się Hotel Jarosław i Restauracja ADM?
Położone około 1 km od dworca kolejowego, Hotel Jarosław i Restauracja ADM znajdują się przy ul. Pruchnickiej 65 w Jarosławiu.
Jakie wydarzenia odbywają się w Hotelu Jarosław i Restauracji ADM?
Odbywające się w Hotelu Jarosław i Restauracji ADM wydarzenia obejmują stand-upy najlepszych polskich komików, koncerty muzyki na żywo, spektakle teatralne i inne inicjatywy kulturalne.
Kiedy zostały otworzone Hotel Jarosław i Restauracja ADM?
Hotel Jarosław i Restauracja ADM zostały otworzone w 1993 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też