Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Miejsce Herkulesy

Herkulesy

Białystok, Mickiewicza 2C
Sprawdź wydarzenia
HerkulesyOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Będący najstarszą imprezownią Białegostoku klub Herkulesy to punkt, który stanowi ważny fragment historii i życia kulturalnego miasta. Lokal Herkulesy znajduje się na obrzeżach malowniczego parku należącego do Pałacu Branickich, w podziemiach budynku Collegium Universum przy ul. Mickiewicza 2c. Obiekt, w którym obecnie funkcjonuje klub muzyczny, służył dawniej jako schron dla studentów i pracowników ówczesnej Akademii Medycznej. Mające miejsce w klubie Herkulesy wydarzenia oferują nocną rozrywkę dla młodych ludzi, niezapomniane koncerty, imprezy integracyjne i wiele więcej.

Herkulesy – wydarzenia specjalne i imprezy tematyczne

Herkulesy to miejsce, które cieszy się niesłabnącą popularnością głównie wśród studentów, chociaż drzwi klubu są otwarte dla każdego. W tym miejscu podczas koncertów możesz bawić się do muzyki z najróżniejszych gatunków, takich jak hip-hop, funk, soul, house, punk, rock, metal i reggae.

Wśród organizowanych w klubie Herkulesy wydarzeń znajdują się tematyczne studniówki w stylu retro, andrzejki z grupami BUM I PTSF, integracyjny turniej w beer ponga czy otrzęsiny i rozdanie Oscarów UMB (Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku). Wartym uwagi wydarzeniem był również “Bal Maskowy & Wielki Turniej Flip Cup” z przytupem rozpoczynający sezon karnawałowy w Białymstoku.

Herkulesy – koncerty, które wspomina się najlepiej

Na organizowanych w Herkulesach koncertach od lat goszczą najbardziej rozpoznawalni artyści w Polsce – do jednego z głośniejszych występów bez wątpienia należy zaliczyć koncert Słonia, który odbył się 12 stycznia 2024 roku. Reprezentujący nurt horrorcore, Wojciech “Słoń” Zawadzki jest jedną z najbarwniejszych postaci sceny hip-hopowej, który pod najpopularniejszymi utworami na Spotify – takimi jak “Król jest nagi”, Czerwony rum”, “Złoń” czy “Sicario” – zebrał po kilkanaście milionów wyświetleń. 

Na fanów hip hopu w ubiegłych miesiącach w Herkulesy czekały również koncerty Jano Polska Wersja promującego płytę “Inna wizja”, Bonusa RPK, Marcina “Kaliego” Gutkowskiego oraz Hinola. Do organizowanych w Herkulesy koncertów spoza świata rapu zaliczają się UMB Stoma Party Dobre Rwanie oraz BPMowy harmider, za który odpowiedzialni byli Boro, Mohji, DJ Lotos, Yeba, Yaris oraz Den1sv.

Herkulesy – wydarzenia w nadchodzących miesiącach

Co w najbliższym czasie czeka na Ciebie w klubie Herkulesy? Wydarzenia specjalne, imprezy i koncerty organizowane są w tym miejscu regularnie od wtorku do niedzieli. Jednym z największych wydarzeń tego roku będzie kolejna edycja Białostockiej Integracji Studenckiej 28 września 2024 roku. Jest to największa integracja studencka w Polsce, na której gromadzą się setki młodych ludzi poszukujących nowych znajomości i wspólnej zabawy do białego rana.

Herkulesy – bilety na koncerty i wydarzenia

Klub Herkulesy w Białymstoku od lat jest ulubionym miejscem spotkań studentów i nie tylko – na uczestników czekają w tym miejscu długie godziny niezapomnianej zabawy przy muzyce wydobywającej się wprost z nowoczesnego, profesjonalnego nagłośnienia. Chcesz poczuć prawdziwy klimat Herkulesów? Bilety na zbliżające się wydarzenia zarezerwujesz przez platformy internetowe, takie jak eBilet.pl lub kupisz stacjonarnie. Warto wspomnieć również, że klub oferuje atrakcyjne promocje i zniżki dla studentów.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajdują się Herkulesy?
Herkulesy to nocny klub muzyczny zlokalizowany na terenie UMB Collegium Universum, przy ul. Mickiewicza 2C w Białymstoku.
Jakie wydarzenia odbywają się w Herkulesach?
Mające miejsce w klubie Herkules wydarzenia są świetnym miejscem integracyjnym dla studentów białostockich uczelni. W obiekcie regularnie odbywają się koncerty czołowych artystów hip-hopowych, imprezy tematyczne i inne eventy rozrywkowe.
Kiedy zostały otworzone Herkulesy?
Klub Herkulesy to miejsce, które swoją historią sięga do 1957 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też